Başkan Sarıalioğlu'ndan SMA hastası Fatma Zehra için destek çağrısı

Başkan Sarıalioğlu, SMA Tip 1 ölümcül kas hastası olan Fatma Zehra Eken bebek için başlatılan yardım kampanyasına destek çağrısında bulundu.

Başkan Sarıalioğlu'ndan SMA hastası Fatma Zehra için destek çağrısı

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, SMA Tip 1 ölümcül kas hastası olan Fatma Zehra Eken bebek için İstanbul Valiliği izni ile başlatılan yardım kampanyasına destek çağrısında bulundu.

Spinal Musküler Atrofi (SMA) hastası olan Oflu Fatma bebeğin ailesi Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu'nu ziyaret ederek, tedavi için destek talebinde bulundu.

Fatma Zehra Eken'in ilaç hakkını kaybetmemesi ve tedavi masrafları için başlatılan yardım kampanyasına destek vereceklerini belirten Başkan Sarıalioğlu, ailesinden Fatma Zehra bebeğin tedavisiyle ilgili bilgi aldı.

Kampanyanın duyurulması için belediye olarak her türlü desteği vereceklerini belirten Başkan Sarıalioğlu ayrıca, başlatılan kampanya için belediye bilboardlarını tahsis edeceklerini söyledi.

"BELKİ UMUT SENSİN. HAYDİ OF FATMA ZEHRA BEBEĞİMİZE HEP BİRLİKTE NEFES OLALIM"

Evlatlarının yaşama tutunması için büyük bir mücadele veren ailesinin, Fatma Zehra'nın tedavisi için kampanya başlattığını belirten Başkan Sarıalioğlu, "Değerli Oflu hemşehrilerim, sevgili Trabzonlular; Fatma Zehra yavrumuz SMA hastası bebeklerden biri. Ailesi, annesi, babası ve hepimiz Fatma Zehra'nın bir an önce tedavi olup, sağlığına kavuşması için mücadele ediyoruz. Ancak tedavi sadece yurtdışında yapılabiliyor ve 2.2 milyon EURO tedavi bedeli. Bu bağlamda Fatma Zehra'nın ailesinin açtığı yardım kampanyasına hepinizin bağışlarını istiyoruz. Ekonomik durumunuz neye el veriyorsa, gönlünüzden ne geçiyorsa, Fatma Zehra'ya hep beraber umut olmalıyız. Bunun için destekleriniz, katkılarınız, yardım kampanyasına yapacağınız her destek, her bağış Fatma Zehra için çok önemli. Biliyorum ki Oflular, o büyük yürekleriyle, yüce gönülleriyle Fatma Zehra'nın yaşama tutunması için, tedavi olabilmesi için gereken bütün desteği sağlayacaklar. Hep beraber, Fatma Zehra kızımızı, evladımızı hep birlikte nefes olacağız. O da bütün sağlıklı çocuklar gibi gülecek, oynayacak ve mutlu bir yaşamı olacak. Size güveniyoruz. Fatma Zehra'nın ailesinin izinli bir şekilde açmış olduğu hesap numarasına lütfen bağışlarınızı yapınız. Haydi Of el ele verip Fatma Zehra bebeğimize hep birlikte nefes olalım" dedi.

Vatandaşlar, Fatma Zehra Eken için başlatılan yardım kampanyasına İstanbul Valiliği izniyle baba Tufan Eken adına açılan TR87 0001 0024 5866 0795 0450 10 numaralı hesap üzerinden destek verebilecek. Ayrıca Fatma Zehra Eken'in babası Tufan Eken'e 0543 537 10 94 telefon numarasıyla ulaşarak yardımda bulunulabilecek.

Ziraat Bankası

IBAN: TR87 0001 0024 5866 0795 0450 10

Hesap Adı: Tufan Eken

Açıklama: Of Fatma’ya umut oluyor.

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21