Başkan Sarıalioğlu'ndan Anneler Günü mesajı

“Anne sevgisi dünyanın en değerli, en büyük sevgisidir” diyen Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Anneler Günü vesilesiyle yayınladığı kutlama mesajından tüm annelerin anneler gününü kutladı.

Başkan Sarıalioğlu'ndan Anneler Günü mesajı

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Anneler Günü vesilesiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

"CENNET ANNELERİN AYAKLARI ALTINDADIR"


Başkan Sarıalioğlu mesajında; "Doğumundan başlayarak besleyen, koruyan, kollayan, sürekli evladı için endişelenen, rehber olan yegâne varlık elleri öpülesi annelerimizdir. Onlar her şeyin en iyisine layık; fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik tabirlerinin en güzel tarifleridir. Öyle ki yaratılanların en mükemmeli olan Peygamberimiz: "Annene hizmet et; çünkü cennet annelerin ayakları altındadır" ifadeleriyle annelerin değerini apaçık ortaya koymuştur. Bu nedenle anne sevgisi dünyanın en değerli, en büyük sevgisidir" şeklinde konuştu.

"ANNELER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN"


Annelerin hayatımızdaki en değerli varlık olduğuna vurgu yapan Başkan Sarıalioğlu mesajını şu sözlerle tamamladı: "Türk Milleti'nin en zor zamanlarında yaşanan nice kahramanlık destanlarında fedakâr ve cefakâr anneler ile onların yetiştirdiği kahraman evlatların izleri vardır. Bu vesileyle üzerine titredikleri evlatlarını vatan için toprağa veren tüm şehit annelerimizin ellerinden öpüyor, minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Onları sadece bu gün değil, her gün hatırlayıp yanlarında olmalıyız. Çünkü bu eşsiz vatan, onların kahraman evlatlarının kanlarıyla bizlere ve bizden sonraki nesillere yurt olacaktır. Ayrıca ülkemizin içerisinde bulunduğu salgın hastalıkta ailelerinden ayrı kalarak gece gündüz demeden büyük bir özveri ile çalışan özellikle sağlık çalışanı annelerimize minnetlerimi ve hürmetlerimi sunuyorum. Bu duygu ve düşüncelerle başta şehit annelerimiz olmak üzere tüm annelerin Anneler Günü’nü yürekten kutluyorum."

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2020, 22:10

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner19

banner22

banner21