Başkan Sarıalioğlu koltuğunu devretti

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla koltuğunu Dilara Ulusoy ve Ömer Veli Boz’a devretti.

Başkan Sarıalioğlu koltuğunu devretti

28 Şubat İlkokulu Müdürü Abdullah Hacıömeroğlu, öğretmen Elif Özdağcı, öğrenciler Dilara Ulusoy ve Ömer Veli Boz, Başkan Sarıalioğlu’nu makamında ziyaret etti.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla öğrencileri makamında ağırlayan Başkan Sarıalioğlu, kapıda karşıladığı öğrenciler Dilara Ulusoy ve Ömer Veli Boz’a makamını devretti.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayan ve herkese hayırlı olmasını dileyen Başkan Sarıalioğlu, “Bu bayramda hem egemenliğimizi kutluyor, hem de sizlerle birlikte geleceğimizi yazıyoruz. Sizlere sadece gönlümüzü değil, bütün varlığımızı emanet edebiliriz. İnşallah sizlere layık olmaya çalışacağız. Sizlerin yetişmesiyle birlikte bu bayrağı yine sizlere bırakacağız. Çünkü bu bir bayrak yarışıdır. Sadece Türkiye’yi değil dünyayı da sizler yöneteceksiniz. Sizlerin nezdinde ailelerinizi ve tüm eğitim camiasını tebrik ediyorum. İki tane yavrumuzun hayallerinin olmasına gerçekten çok sevindim. Oturdukları, yaşadıkları, okudukları ilçenin geleceğini düşünmeleri; yeşilin artmasını istemeleri, geri dönüşüme önem vermeleri beni mutlu etti. Onların hayalleri olursa hedefleri olursa, bilinçlenme olursa toplumumuz daha güzel bir yere gidecek” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından Başkan Sarıalioğlu, makamını emanet ettiği Başkan Ulusoy ve Başkan Boz’a çeşitli hediyeler vererek tekrar 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı tebrik etti.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21