Başkan Sarıalioğlu, "Kanımız Mehmetçiğe Feda Olsun"

Of Belediye ve Kızılay işbirliği ile gerçekleştirilen Kan Bağışı Kampanyasında Of Belediyesi Personeli ve Başkan Sarıalioğlu “Kanımız Mehmetçiğe feda olsun” diyerek kanlarını Afrin Operasyonu’nda görev yapan Mehmetçik için bağışladı.

Başkan Sarıalioğlu,

Of Belediyesi, Afrin’de görev yapan kahraman Türk Ordusu’na destek vermek amacıyla Kızılay ile işbirliğinde Kan Bağışı Kampanyası düzenlendi.

 

Of Belediyesi önünde gerçekleştirilen kampanyada Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Halil Alireisoğlu ve belediye çalışanları kanlarını Mehmetçik için bağışladı.

 

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Afrin’de, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin bekası, vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğü için hain terör örgütlerine karşı çok ciddi bir harekat yürüttüğünü ifade eden Başkan Sarıalioğlu; “Kalbimizle, duamızla ve kan bağışımızla Afrin’de kahramanca mücadele eden Mehmetçiğimizin yanındayız. Of Belediyesi olarak çalışma arkadaşlarımızla birlikte bugün Afrin’de görev yapan kahraman Türk Ordusu’na destek vermek adına “Mehmetçiğe kanımız feda” diyerek bağışta bulunduk. Kızılay işbirliği ile başlattığımız bu kampanyanın tüm kurum ve kuruluşlara örnek olmasını diliyorum. Afrin'de kahraman ordumuz çok ciddi anlamda mücadele veriyor. Biz de bu mücadeleye nasıl katkıda bulunabiliriz, kan ihtiyacı olduğu zaman nasıl oraya koşa koşa gidebiliriz ve bu ihtiyaçları nasıl giderebiliriz. Bunu çok rahat bir şekilde organize edip bu kan ihtiyacını karşılamak istiyoruz” diye konuştu.

 

ALLAH MEHMETÇİĞİN AYAĞINA TAŞ DEĞDİRMESİN

Afrin’de kahramanca savaşan Mehmetçiklerimizin kan ihtiyacı için Of’taki tüm kamu kurum ve kuruluşlarını, sivil toplum örgütlerini, fabrikaları, sendikaları Kızılay’a kan vermeye davet eden Başkan Sarıalioğlu, “Allah Mehmetçiğimiz yanında yer alsın; ayağına taş değdirmesin. İnşallah bu harekat vatanımızın bölünmez bütünlüğünü korumak için başarılı olacak ve tüm ana kuzularımız, tüm Mehmetçiklerimiz burunları bile kanamadan ailelerine, vatanına, ülkelerine geri dönecektir. Kanlarımız Mehmetçiğe feda olsun. Vatanımız sevdamız; Mehmetçik Canımız” dedi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21