Başkan Sarıalioğlu İrfanlı Büyük Camii inşaatını inceledi

İrfanlı Mahallesi Fatih Caddesi üzerinde hayırsever vatandaşların katkılarıyla yapımı devam eden İrfanlı Büyük Camii inşaatı hızla ilerliyor.

Başkan Sarıalioğlu İrfanlı Büyük Camii inşaatını inceledi

Hayırsever vatandaşların destekleriyle İrfanlı Mahallesi Fatih Caddesi üzerinde yapımı devam eden İrfanlı Büyük Camii inşaatı hızla yükseliyor.

 

Camii inşaatında incelemelerde bulunan Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, kaba inşaatı büyük oranda tamamlanmak üzere olan Camii hakkında çalışanlardan bilgi aldı.

 

İLÇENİN SEMBOLÜ OLACAK

Caminin Of’a ayrı bir güzellik katacağını belirten Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu; “İnşallah, kısa süre içerisinde inşaat çalışmalarını tamamlayarak camimizi hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız. Bu cami benim en büyük hayalimdi. Bu hayalimizi de gerçekleştirerek İrfanlı Mahallemize güzel bir Camii kazandırıyoruz. Çalışmalar büyük bir hızla ve titizlikle devam ediyor. Son derece detaylı bir şekilde projelendirilen camide çalışmalar titizlikle sürüyor. Bu eserin ilçemize, ülkemize örnek olacak bir güzellikte olmasını arzu ediyoruz. Cami inşaatındaki çalışmalar planlama doğrultusunda gidiyor” dedi.

 

ÇALIŞMALAR TİTİZLİKLE YAPILIYOR

Çalışmaların titizlikle yapıldığını ifade eden Başkan Sarıalioğlu; “Caminin minare bölgesinde ve kubbe kısmında çalışmalar devam ediyor. Bu anlamda Caminin yapımı için hiçbir şey esirgemeyen hayırsever vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Yüce Rabbim hayırlısıyla hep birlikte caminin açılışını da yapmayı bizlere nasip etsin inşallah” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21