banner80

Başkan Sarıalioğlu eğitimcileri iftarda buluşturdu

Of Belediyesi tarafından eğitim camiasına verilen İftar yemeğinde Başkan Sarıalioğlu, eğitimcilerle birlikte oruç açtı.

Başkan Sarıalioğlu eğitimcileri iftarda buluşturdu
banner71

Ramazan ayı nedeniyle kurum ve kuruluşlar iftar sofraları açarak ramazanın güzelliğini birlikte yaşamanın mutluluğunun yaşıyorlar.

 

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu da Of’taki eğitim camiasına iftar yemeği verdi.  Of Sahilinde bulunan Hasbahçe Tesislerinde verilen iftar yemeğine Of Kaymakamı Eyüp Fırat, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, Şube Müdürleri Süleyman Bedir, Numan Turan, okul ve kurum müdürleri ile öğretmenler katıldı.

 

İftar yemeği öncesi tek tek masaları dolaşan Başkan Sarıalioğlu misafirlerine ‘hoş geldiniz’ dedi. Ardından bir selamlama konuşması yapan Başkan Sarıalioğlu, “Davetimize icabet ettiğiniz için teşekkür ediyorum. Hepinize hayırlı ramazanlar diliyorum. Öğretmenler bizim başımızın tacıdır. Hz. Alinin ifadesiyle, ‘bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum’ sözünü kendimize şiar edinmişiz biz. Rabbim bizi bu güzel ortamda buluşturduğu gibi tüm güzelliklerde de buluştursun. Sizleri seviyorum, sizleri Allaha emanet ediyorum. Allah oruçlarınızı kabul, dualarınızı makbul eylesin” sözleriyle duygularını ifade etti.

 

Akşam ezanının okunmasıyla iftarını açan eğitimciler Başkan Sarıalioğlu’na nazik davetleri için teşekkür ettiler.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21