Başkan Saral’dan veda mesajı;

Of Belediye Başkanı Murat Saral, Sosyal Paylaşım Sitesinde yaptığı açıklamada kendisine destek veren vatandaşlara teşekkür ederek Of halkından helallik istedi.

Başkan Saral’dan veda mesajı;

2011 yılında Of Belediye Başkanlığına seçilen Murat Saral, görevinin sona ermesi nedeniyle sosyal paylaşım sitesi Facebook hesabından bir açıklama yaptı.

 

Ümmeti Muhammed’in hayrına işler yapmaya çalıştığını ifade eden Başkan Saral, “Nasip buraya kadarmış” dedi.

 

İşte başkan Saral’ın açıklaması;

Kıymetli OFLU hemşehrilerim, bugün itibariyle üç yıldır sürdürmüş olduğum belediye başkanlığı görevini sonlandırmış bulunmaktayım. Bu süreç içinde vatandaşlarımıza eşit hizmet yapmaya azami gayret ettik, ateşten gömlek denilen bu görevi Allah'ın izniyle rahmetten gömleğe çevirmeye çalıştık. Dua aldık, gönül aldık ve Of'a gönül verdik. Bize nasip olan görev süresi içinde ümmeti Muhammed'in hayrına işler yapmaya çalıştık. Nasip buraya kadarmış. Bu vesile ile Of’ta yaşayan tüm vatandaşlarımızı Allah'a emanet ediyor, saygı, sevgi, hürmet ve muhabbetle selamlıyorum. Hakkınızı helal ediniz.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
Davut
Davut - 8 yıl Önce

Sen bizim başkanımızsın sen gönüllere girdin akparti yanlışı yaptı cevabınıda alacak ama seni unutmayacağız

DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 8 yıl Önce

DEĞERLİ KARDEŞİM MURAT NORMAL HAYATINIZDA VE BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVİNDE GÖSTERMİŞ OLDUĞUN SAĞ DUYU VE HİZMETLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDER ÖMÜR BOYU AİLECE SAĞLIK VE MUTLULUKLAR DİLERİM.

 halkcı başkan
halkcı başkan - 8 yıl Önce

cocukla cocuk büyükle büyük olan candan başkan sen bizim gönül başkanımızsın

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21