Başkan Saral’dan Terzioğlu’na geçmiş olsun ziyareti

Of Belediye Başkanı Murat Saral Polip ameliyatı olan Ak Parti Of İlçe Başkanı M.Hakan Terzioğlu’nu ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Başkan Saral’dan Terzioğlu’na geçmiş olsun ziyareti

Ak Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu, ses tellerinde meydana gelen rahatsızlık nedeniyle ameliyat oldu.

 

KTÜ Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Servisinde tedavi altına alınan Terzioğlu başarılı bir operasyon geçirdi.

 

Of Belediye Başkanı Murat Saral, hastanede ziyaret ettiği Terzioğlu’na geçmiş olsun dileklerini iletti. Sağlığın her şeyin üstünde olduğunu belirten Başkan Saral; “Yoğun çalışma temposu içerisinde sağlığımıza dikkat etmiyoruz. Zaman zaman bizler de sağlık sorunları yaşıyoruz. Ama sağlık her şeyin üstünde olmalı. Sağlığımıza dikkat etmeliyiz. Bizler gibi hizmet makamında olanlar sağlığına daha çok dikkat etmeli. Sevgili İlçe Başkanıma geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Yüce Mevlam’dan acil şifalar diliyorum. Önümüzde yoğun bir süreç var. Bir an önce sağlığına kavuşup işinin başına dönmesini istiyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Ziyarete Of Kaymakamlık Özel Kalemi Nihat Yılmaz ve Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar da katıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN
DURSUN SULUKAN - 8 yıl Önce

SAYIN BAŞKANA GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİ SUNAR VE ÖMÜR BOYU SAĞLIK VE MUTLULUKLAR DİLERİM.

Ahmet cevahir
Ahmet cevahir - 8 yıl Önce

Bir çok kişi gecmiş olsun dedi ama malesef bir tek başkan yazılıyor. Böyle habercilik olmaz. Sayfa dolsun diye yazı yazılmaz. Neden bir yıldır her taraf cukur oldu başkan bunlara bakmıyormu diye yazmıyorsunuz.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21