Başkan Saral’dan taksicilere iftar

Of Belediye Başkanı Murat Saral tarafından düzenlen iftar yemeğinde Kaymakam Arslan ve Ak Parti Of İlçe Başkanı Terzioğlu, Of’ta hizmet veren Taksici esnafı ile birlikte oruç açtı.

Başkan Saral’dan taksicilere iftar

Of Belediye Başkanı Murat Saral, düzenlediği iftar yemeğinde Of’ta hizmet veren Taksici esnafı ile bir araya geldi.

 

İftar yemeğine Of Kaymakamı Eren Arslan, Ak Parti Of İlçe Başkanı M.Hakan Terzioğlu, Of Şoförler Odası Başkanı Şahmeran Er, Belediye Meclis Üyesi Rıfat Akyüz ve Of’ta hizmet veren Taksici Esnafı katıldı.

 

Yemekte konuşan Başkan Saral, “Kısa bir süre önce yapılan ihale ile taksi noktalarımızı yenileyerek Taksici esnafımızı modernize ettik. Yeni duraklarımızı uygun noktalara yerleştirdik. Araçlarımız Taksi halini almaya başladı. Kısa sürede önemli bir sorunu başarıyla halletmiş olduk. Bu dönüşüme ayak uyduran siz değerli esnafımıza teşekkür ediyorum. Sizler şehrimizin tanıtımı için çok önemli görevler yapıyorsunuz. Önemli bir hizmet veriyorsunuz. Şehrimize gelen yabancıların ilk karşılaştığı kişiler sizlersiniz. Sizlerin tavır ve davranışları o insanlara şehrimiz hakkında fikir verecek. O nedenle sizlerden ricam, işinizi düzgün ve kaliteli yapmanızdır. Müşterilere iyi davranmalısınız. Kılık kıyafetinizle ve konuşmalarınızla güzel örnek olmalısınız. Ufak tefek sorunlarınızın olduğunu biliyoruz.  İnşallah onlar da zamanla hallolacaktır. Korsan taksilerle sıkıntı yaşadığınızı biliyorum. Biraz sabırlı olmalısınız. Davetimize icabet ettiğiniz için hepimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
OFLU.
OFLU. - 9 yıl Önce

ALLAH SOHPET VE İFTARLARINIZI ARTIRSIN TAMAMI.SİZE HER YER AKPARTİ.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21