Başkan Saral’dan Of’a 5 yeni araç

Of Belediye Başkanı Murat Saral görev süresinin sona ermesine sayılı günler kala belediyenin araç parkına 5 yeni araç kattı.

Başkan Saral’dan Of’a 5 yeni araç

Of Belediye Başkanı Murat Saral, görev süresinin bitmesine kısa bir süre kala çalışmalarını yoğun bir tempoda sürdürüyor.

 

Belediyenin rutin görevlerinin yanı sıra devam eden projelerin de tamamlanması için gayret sarf eden Başkan Saral; 2 adet çöp toplama aracı, 2 adet vidanjör ve 1 adet de yol süpürme aracı olmak üzere toplam beş adet aracın belediyeye kazandırıldığını ifade etti.

 

Araçların belediyenin araç parkına teslim edildiğini belirten Başkan Saral yaptığı açıklamada;  “Çevre ve Şehircilik Bakanlığımıza yapmış olduğumuz müracaat sonucu 2 adet yeni çöp kamyonumuz belediyemize teslim edildi. Bir adet vidanjör aracının da temini yapılamadığı için ücreti belediyemizin hesabına aktarıldı. Önümüzdeki süreçte bu araç da belediyemizin araç parkına dahil olacak. Ayrıca İstanbul Büyükşehir Belediyemizden de bir adet vidanjör aracı temin ettik. Hayırsever bir işadamımız tarafından da bir adet çöp süpürme aracını belediyemize kazandırdık. Görev süremiz içerisinde İtfaiyemize tam donanımlı bir öncü aracı ile 10 katlı binalara ulaşabilen bir adet itfaiye aracı, Zabıta Amirliğimize bir adet ekip aracı, İçme Suyu ekibimize bir araç ve Cenaze hizmetlerinde kullanılmak üzere bir adet de cenaze aracı kazandırmıştık” ifadelerini kullandı.

 

Görev sürelerinin son anına kadar Of’a hizmete devam edeceklerini belirten Başkan Saral; “Peygamber Efendimiz, -Yarın kıyametin kopacağını bilseniz bile elinizdeki fidanı dikin- buyurmuşlardır. Bizler de sevgili Peygamberimizin bu hadisi şerifleri gereği görevimizin son anına kadar hizmetimize devam edeceğiz, ediyoruz da. İşte bugün burada 5 adet yeni aracımızı Of halkımızın hizmetine kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu araçların temininde emeği geçen Çevre ve Şehircilik Eski Bakanımız Sayın Erdoğan Bayraktar’a ve Bakanlığımıza, Ballıca Belediye Başkanımız Emin Bilgin’e, Kıyıcık Belediye Başkanımız Hasan Çakır’a, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Topbaş’a, Hayırseverimize teşekkür ediyorum” diye konuştu

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
ofun dışı
ofun dışı - 8 yıl Önce

Saygıdeğer başkanım.Ne of Nede oflular seni ve yaptıklarını asla unutmayacaklar.Eserlerinizi belki dışardan izleyeceksiniz ama 5 yıl çabuk geçer büyük hesaplaşma var.Allah yar ve yardımcınız olsun.

saral
saral - 8 yıl Önce

görev süresinin son dakikalarında bile hizmet yapmaya devam ediyor kısa sürede efsane başkanlar kategorisine giren murat kardeşim bu of seni çok arar.. ey siyaset senden tiksiniyorum..

DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 8 yıl Önce

SAYIN BAŞKAN HİZMETLERİNİZDE ÖTÜRÜ TEŞEKKÜR EDER ÖMÜR BOYU SAĞLIK VE MUTLULUKLAR DİLERİM.

abdullah
abdullah - 8 yıl Önce

işte budur, seçim meydanlarında imkansız olan pembe rüyaları proje adı altında tanıtmakla, başkalarının yapmış olduğu hizmetlerden kendisine pay biçip broşürlere bastırmakla hizmet olmaz, hizmetin nasıl olacağını gelsinler sayın başkanımdan öğrensinler, belediye başkanlığı döneminde ofumuza kazandırmış olduğu FAYDALI hizmetlerinden ve dürüst kişiliğinden dolayı gönüllerin başkanı sayın MURAT SARAL a şükranlarımı sunar, Allah ınbu hizmetlerinin devamı için en kısa zamanda tekrar fırsat vermesi temennisiyle...

Davut
Davut - 8 yıl Önce

Senin değerini seçimden sonra anlar bu of başkannım Allah yolunu açık etsin inşallah seni daha güzel yerlerde görürüz herşey gönlünce olsun

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21