Başkan Saral Of esnafını uyardı

Of TSO Başkanı Erdal Saral haksız fiyat artışı yapan firmalara karşı disiplin mekanizmalarını çalıştıracaklarını belirterek Of Esnafını uyardı.

Başkan Saral Of esnafını uyardı

Of Ticaret ve Sanayi (Of TSO) Başkanı Erdal Saral haksız fiyat artışı yapan firmalara karşı disiplin mekanizmalarını çalıştıracaklarını belirterek Of esnafını uyardı.

Başkan Saral yaptığı açıklamada; Of Ticaret ve Sanayi Odası olarak, ürünlerinde haksız fiyat artışı yapan firmalara karşı odamız olara disiplin mekanizmalarını çalıştıracağımızı ve bu haksızlıları yapan firmalara hak ettiği cezaları vereceğimizi bir kez daha buradan kamuoyuna duyuruyoruz” ifadelerine yer verdi.

Halkın mağdur edilmemesi gerektiğini belirten Başkan Saral; “Herkes bilmeli ki, vatandaşı mağdur edenlere karşı sessiz kalmayacağız” dedi.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet MERİÇ
Ahmet MERİÇ - 2 yıl Önce

OF zaten normal zamanda TÜRKİYE genelinin enaz iki üç katı pahallı,örneğin ben istanbul'dan 5 liraya aldığım bir malı yazın OF'tan 15 liranın üzerinde bir fiatla aldığımı unutamam...

M.SAKAL
M.SAKAL - 2 yıl Önce

Şu ana kadar bu konuyla ilgili işlem yapılan esnaf varmı.insanların duyarlılığını fırsat bilip fahiş fiyat uygulayanları Allaha havale ediyorum

Şevket Bulutoğlu
Şevket Bulutoğlu - 2 yıl Önce

Olması gereken bu başkanım. Fırsatçılara Fırsat vermeyelim lütfen. Teşekkürler

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21