Başkan Saral nikahlara yetişemiyor

Ramazan Ayı nedeniyle bayram sonrasına ertelenen düğün ve nikah törenlerine yetişmekte zorlanan Başkan Saral, iki günde tam 9 düğüne katıldı.

Başkan Saral nikahlara yetişemiyor

Yaz Mevsiminde artış gösteren düğün törenleri, Ramazan Ayı nedeniyle bayram tatili ve sonrasına ertelendiğinden Of’ta düğün törenlerinde ciddi bir yoğunluk yaşanıyor.

 

Nikah ve Düğün yoğunluğu nedeniyle davetlere yetişmekte zorlanan Of Belediye Başkanı Murat Saral, hafta sonu nikah ve düğün törenlerine yetişmekte zorlandı.

 

Cumartesi 4 nikah

Bayram sonra ilk nikah töreni için Ali Usta Tesislerindeki Eroğlu ve Yıkılmaz ailelerinin düğün törenlerine katılan Başkan Saral, Tuğba ile Edem’in nikahını kıydı.

 

Nikah töreninin ardından aynı saatlerde Günbatımı Düğün Salonu’nda düzenlenen Yeşil ve Hatipoğlu ailelerinin düğün törenlerine katılan Saral, genç çifte mutluluklar diledi.

 

Aydıner Kültür Merkezi’nde 19.00’da düzenlenen Şen ve Yalçınkaya ailelerinin düğün törenlerine katılan Başkan Saral, Sinem ile Uğur’un nikahını kıydı.

 

Günün son düğünü 21.00’de Günbatımı Düğün Salonunda Bayraktar ve Kumandaş ailelerinin düğünüydü. Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’ın da katıldığı düğünde Başkan Saral genç çiftin nikahını kıyarken, Bakan Bayraktar da yeğeni olan Gelin hanımın nikah şahitliğini yaptı.

 

Pazar günü 5 düğüne katılabildi

Pazar gününe Yemişalan Köyün’deki Yıldırım ve Biberoğlu ailelerinin düğün töreni ile başlayan Başkan Saral, Saraçlı Köyü sakinlerinden Erol Aydın’ın kızının Trabzon Park Restorant’taki düğünü için Trabzon’a gitti.

 

Bölümlü Belediyesi Sosyal Tesislerinde 14.00’de düzenlenen Bayraktar ve Mercan ailelerinin düğün törenlerine katılarak genç çifte mutluluklar dileyen Başkan Saral, saat 14.00’deki iki ayrı düğüne de katılamadı.

 

Akşam 19.00’da Aydıner Kültür Merkezi’nde düzenlenen nikah törenine katılan Başkan Saral Çamburnu Belediye Başkanı Hüseyin Alioğlu’nun kıydığı nikah töreninde Gelin hanım Fatma Terzi’nin nikah şahidi oldu.

 

Başkan Saral’ın son durağı Ali Usta Tesisleri oldu. Yar ve Saral ailelerinin düğün törenine katılan Başkan Saral, Fatma ile Uğur’un nikahlarını kıydı.

 

Düğün yapan genç çiftlere ve ailelerine mutluluklar dileyen Başkan Saral, “Bayram tatili nedeniyle yoğun bir düğün programı yaşadık. Düğün saatlerinin çakışması nedeniyle bazı düğünlere katılamadık. Katılamadığımız kardeşlerimizden özür diliyorum. Tüm genç çiftlerimize ömür boyu mutluluklar diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

Of’ta hizmet veren Düğün Salonlarında Cumartesi ve Pazar günleri yer bulunamadığından nikah ve düğün törenleri hafta içi de devam ediyor.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdullah AKSOY
Abdullah AKSOY - 9 yıl Önce

Esselamu aleyküm, tüm evlenen kardeşlerime iki cihan saadetleri Yüce Allah'dan diliyor, hayırlı evlatlarla hidayet üzre salih uzun ömürler diliyorum. Site yöneticisi Yüksel yaşar beye de selamlar.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21