Başkan Revi, Of’ta her şey makine gibi çalışıyor

AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, Of İlçe Teşkilatı’nın düzenlediği istişare toplantısında yaptığı açıklamada; “ Of’ta her şey makine gibi işliyor. İnşallah burası da diğer ilçelerimiz de bu şekilde çalışmalarına devam ederler” dedi.

Başkan Revi, Of’ta her şey makine gibi çalışıyor

AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, Of İlçe Teşkilatı’nın düzenlediği istişare toplantısında Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu, ilçe yöneticileri ve mahalle başkanlarıyla bir araya geldi.

 

Sorumluluğumuz ağır

Toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu; “Seçim sonrası mahalle başkanlarımızla bir araya gelememiştik. Bu istişare toplantımız bunun için de önemlidir. Değerli mahalle başkanlarım sorumluluğumuz ağır. İlçemizde 100 kişiden 83 kişi bize oy verdi. Bu parti bizim başımızın tacıdır ve her zaman emrindeyiz. Biz Of’a ciddi bir yatırım yaptık. Toplamda 650 milyonluk bir yatırımdan bahsediyoruz. Bu yatırımları biz buraya isterken sizlerin vermiş olduğu destekle istedik. Değerli arkadaşlar önümüzde yerel seçimler var. Ben bu dönemde de sizlerden güler yüzlü olmanızı ve herkesi kucaklamanızı istiyorum. Hiç kimseyle münakaşaya girmeden güzel diyaloglar kurarak çalışmalar yapmanızı rica ediyorum. Katılan tüm mahalle başkanlarıma teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Durmak yok yola devam diyoruz

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu ise yaptığı konuşmada; “Allah’a hamd olsun ki Türkiye, girdiği tüm sıkıntılı süreçlerden sizin bu davaya olan inancınız, liderinize olan sadakatiniz ve bu dik duruşunuz sayesinde çıkmıştır. Demokrasi kılıfı adı altında hiç arlanmadan utanmadan yürüyüş yapan, devamında onlarla ittifaka kadar gidebilen bir muhalefet var karşımızda. Fırsatın onların eline geçtiğini bir an bile düşünmek istemiyorum, Sadece Türkiye’nin değil etrafımızdaki tüm mazlum ve mağdurların Recep Tayyip Erdoğan’a ihtiyacı var. Önümüzde 2019 seçimleri var. Ben bu vesileyle 2014’teki seçimde şahsıma göstermiş olduğunuz, partimize göstermiş olduğunuz teveccühten dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Eğer büyüklerimiz takdir ederse biz durmak yok, yola devam diyoruz” ifadelerine yer verdi.

 

Of’ta her şey makine gibi işliyor

Of’a her geldiğinde mesleğini hatırladığını ifade eden İl Başkanı Haydar Revi; “Ben Of’a geldiğimde kendi mesleğimi hatırlıyorum. Makine mühendisiyim ve Of’ta da her şey makine gibi işliyor. İnşallah burası da diğer ilçelerimiz de bu şekilde çalışmalarına devam ederler. Biz Ak Parti olarak bu güne kadar sendelemedik, sendelemeyeceğiz. Millete efendi olmaya değil, hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

 

Konuşmaların ardından dilek ve temenniler de alındıktan sonra istişare toplantısı sona erdi.

 

Toplantıya Başkanlar Revi, Terzioğlu ve Sarıalioğlu’nun yanı sıra, Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Ali Kapıcıoğlu, Kadın Kolları Başkanı Songül Okutan, mahalle başkanları ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21