banner80

Başkan Keleş Öğretmenlerin Gününü kutladı

Of Medya Derneği Başkanı İzzet Keleş, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle yaptığı açıklamada öğretmenliğin kutsal bir meslek olduğunu ifade etti.

Başkan Keleş Öğretmenlerin Gününü kutladı
banner71

Of Medya Derneği Başkanı İzzet Keleş, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle yaptığı açıklamada öğretmenlerin gününü kutladı.

 

İşte Keleş’in açıklaması;

Hayatın neresinde olursa olsun bütün amacı çevresine iyilik ve güzellikler sunmak olan öğretmenler geleceğimizin mimarıdırlar. Yeryüzünde kendini eriterek aydınlık veren mum misali etrafını aydınlatandır öğretmen. Tüm imkansızlıkları, yorgunlukları düşünmeden ülkesinin ve dünyanın daha yaşanılabilir bir yer olması için çalışandır öğretmen. Maddi kazançlardan çok yetiştirdiği nesillerin kalitesiyle manevi tatmin duyandır öğretmen. Yaşadığı toplumda her iyide ve yanlışta kendi payının olduğunu bilendir öğretmen. Peygamberlerin yeryüzünde insanlığı eğitmek için gönderilmiş ilk öğretmenlerdir. Bu nedenle öğretmenlik kutsal bir meslektir. Zaman onu emekli etse de onun mesleğinde emeklilik olmadığına inanandır öğretmen.

 

Tüm bu düşünceler ışığında tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutluyorum. Toplumun ona yüklediği manaları özümseyen, onları uygulayan bu uğurda çalışan öğretmenlerimize üstün başarılar diliyorum. Bizlerin üzerinde emekleri olan ve ahirete irtihal eden öğretmenlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Sağ olanlara da sağlıklı, huzurlu ve hayırlı ömürler diliyorum.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21