banner80

Başkan Gümrükçüoğlu Of’ta partililerle buluştu

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, vaad ettikleri 61 projeden 56’sını hayata geçirdiklerini, 5 projenin ise yer sorunu ve fizibilite çalışmaları nedeniyle başlayamadığını söyledi.

Başkan Gümrükçüoğlu Of’ta partililerle buluştu
banner71

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçuoğlu, Of’ta düzenlenen toplantıda yaklaşan yerel seçimler ve 4,5 yıllık hizmetleri hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

 

Seçim öncesinde vaad ettikleri 61 projenin 56’sını hayata geçirdiklerini belirten Gümrükçüoğlu, “Hayata geçirdiğimiz projelerden değil de geçiremediğimiz projelerden bahsetmek işitiyorum. 5 projemizi çeşitli nedenlerden dolayı hayata geçiremedik. Bazı projelerimiz için uygulama alanı bulamadık. Bazıları için fizibilite çalışmaları yapılamadı. Örneğin HES projemizi yapabilmek kanunen mümkün olmadı. Ancak bunun yanı sırada bizim projelerimiz arasında olmayıp günün şartlarında ortaya çıkan ihtiyaçlara binaen 61 projemize çok sayıda proje de ilave ettik” dedi.

 

 

Proje vaadleri döneminde ciddi eleştirilen aldıklarını belirten Başkan Gümrükçüoğlu, “Bazıları bu 61 projemizin maliyetini 4 milyar TL olduğunu ve bunu yapmamızın mümkün olmadığı ifade ediyorlardı. Hatta sadece Atasu barajının tamamlanmasını bile başarı sayacaklarını ifade etmişlerdi. Siz teşkilatlarımızdan aldığımız güç ve destekle onların hayal edemeyeceği çalışmaları ve hizmetleri Trabzon’umuza kazandırdık” ifadelerini kullandı.

 

Yaklaşan Yerel seçimlerin çok önemli olduğu belirten Başkan Gümrükçüoğlu, “Başkanlarımız aramızda. Yeni aday adayı arkadaşlarımız aramızda. Mart ayında yerel seçimleri yapacağız. Bu seçimlerin önemi büyük. İnşallah tüm teşkilatlarımızla, aday adayı arkadaşlarımızla birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağız. Kapı kapı dolaşıp icraatlarımızı anlatacağız. Bu fırsatı iyi değerlendirerek ülkemizin yakaladığı istikrarın devam etmesini sağlayacağız” diye konuştu.

 

Toplantı Başkan Gümrükçüoğlu’nun çalışmalarından derlenen sinevizyon gösterimi ve kendisine yöneltilen soruları cevaplandırması ile sona erdi.

 

Toplantıya Ak Parti Of İlçe Başkanı M.Hakan Terzioğlu, Of Belediye Başkanı Murat Saral, İl Genel Meclisi Üyeleri, Belde Belediye Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Başkan Aday Adayları, Ak Parti İlçe Yönetimi, Köy ve Mahalle Muhtarları ile partililer katıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ.
DURSUN SULUKAN EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ. - 8 yıl Önce

SAYIN BAŞKANIM TRABZONNUMUZA VERMİŞ OLUĞUNUZ HİZMETLERDEN DOLYI TEŞEKKÜR EDER HİZMETLERİNİZİN DEVAMINI DİLER SEVGİ VE SAYGILAR SUNARIM.

Sinan karaaslan
Sinan karaaslan - 8 yıl Önce

Sayın büyük şehir belediye başkanımıza 61 projeyle alakalı çalışmalarından dolayı taktir ediyorum. İlk pojelerin açıklanmasındaki eleştirenlere süper bir cevap oldu teşekkürler.

a.yazıcı
a.yazıcı - 8 yıl Önce

sayın gümrükçü lütfen halkı kandırmayalım trabzon yaşayan br oflu olarak trabzona hiç bir şey yapmadınız yaptıklarınız ise belediyenin yapması gerekenler veya toki ve karayollarının yaptığı işler sizde sadece bunlara sahip çıktınız trabzon hala doğalgaza geçemedi bırakın trabzonu belediyenin kendisi doğal gaza geçemedi varın oflu hemşerilerim gerisini siz düşünün

Bora AKYÜZLÜ
Bora AKYÜZLÜ - 8 yıl Önce

61 Projenin Sadece 5 Tanesini Yapamamış.. OF'ta Doktorluk Yaparken Mümessillerin Numune Olarak Bıraktıkları İlaçları Hastalara Para İle Satan Birinin Ne Kadar Doğru Konuştuğu Gayet Düşündürücü.. OF'ta Doktor İken Neden Bir Kaç Kez Darp Edildiğini de Açıklarsa Belki Dürüst Olduğunu Düşünürüz...

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21