Başkan Er’den taksicilere ziyaret

Ramazan Bayramı nedeniyle Of’ta faaliyet gösteren taksi duraklarını ziyaret eden Of Şoförler Odası Başkanı Şahmeran Er, taksicilerin bayramın kutladı.

Başkan Er’den taksicilere ziyaret

Of Şoförler Odası Başkanı Şahmeran Er, MHP Of İlçe Başkanı Mehmet Hacıkerimoğlu ve Of Medya Derneği Başkanı Yüksel Yaşar ile birlikte Of’ta Taksi Duraklarını ziyaret etti.

 

Ramazan Bayramı nedeniyle gerçekleştirilen ziyarette taksicilerin bayramını kutlayan Başkan Er ve beraberindekiler, taksicilerle sohbet ettiler.

 

Geçen yıl yapılan ihale ile plaka aldıklarını ve yasal olarak faaliyetlerini sürdürdüklerini ifade eden taksiciler, korsan taksicilerin yasa dışı olarak faaliyetlerini sürdürmelerinden şikayetçi olduklarını ifade ettiler.

 

Bayram sonrasında eylem yapmayı planlandıklarını ifade eden taksiciler; “Belediyemizin yapmış olduğu ihaleye katılarak bir bedel ödeyerek hat satın aldık. Aracımızı aldık ve yasal olarak çalışmaya başladık. Ancak hiçbir bedel ödemeden faaliyet gösteren korsan taksiciler var. Madem her önüne gelen taksicilik yapacaktı biz neden boşa para ödedik. Bayramdan sonra taksilerimizi belediyenin önüne çekip anahtarları belediyeye bırakmayı düşünüyoruz” ifadelerini kullandılar.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
Salih
Salih - 7 yıl Önce

Postanenin önünde korsan taksiler duruyor belediye onlara müsama ediyor hem trafik açısından ayrı bir rezalet hemde adaletsiz bir durum tebrikler yetkililere

baştürk
baştürk - 7 yıl Önce

hala beklıyoz beledıyenın önünde.gelen gıden yokk

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21