Başkan Er’den Başkan Terzioğlu’na ziyaret

Of Şoförler Odası Başkanı Şahmeran Er, Ak Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu’na iadei ziyarette bulundu.

Başkan Er’den Başkan Terzioğlu’na ziyaret

30 Mart Yerel Seçimlerinin hemen öncesinde yapılan seçimle ikinci kez Of Şoförler Odası Başkanlığına seçilen Şahmeran Er, seçim öncesinde kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Ak Parti Of İlçe başkanı Hakan Terzioğlu’nu ziyaret ederek teşekkür etti.

 

Başkan Terzioğlu ve şahsında ilçe yöneticilerine teşekkür eden Başkan Er, “Gerek önceki dönemde ve gerekse yeni dönemimizde Ak Parti Of İlçe Teşkilatımızla koordineli bir çalışma yürütüyoruz. Yaptığımız tüm işlemlerde istişare ediyoruz. İsteklerimize her zaman olumlu cevaplar aldık. Şoför esnafımızın sorunlarının çözümünde bizlere her zaman yarımcı oldular. Başkanımızın şahsında tüm yöneticilerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Ziyareti nedeniyle Başkan Er’e teşekkür eden Terzioğlu, “Şoförler Odası Başkanımız, girmiş oldukları seçimde aldıkları yüksek oy oranı ile 2.kez başkanlığa seçildi. Bizler de kendisini kutluyoruz. Yüksek oy oranı demek, yaptığınız işlerin temsil ettiğiniz camia tarafından beğenildiğini gösterir. Siyasetin içerisinde olduğumuz için sonuçları biz bu şekilde değerlendirmekteyiz. Sayın başkanımıza ve yönetim kurulundaki arkadaşlarına başarılar diliyorum. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da şoför arkadaşlarımızın sorunlarının çözümüne yardımcı olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Ziyarette Başkan Yardımcısı Vahap Öztel de hazır bulundu.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21