Başkan Çapoğlu’ndan Kabahasanoğluna hayırlı olsun ziyareti

AK Parti Of İlçe Başkanı Ahmet Çapoğlu, yeni eğitim öğretim sezonunun başlaması nedeniyle İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Çapoğlu’ndan Kabahasanoğluna hayırlı olsun ziyareti

Okulların eğitim öğretime başlaması nedeniyle Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu’na toplumun tüm kesimlerinden hayırlı olsun ziyaretinde bulunuluyor.

AK Parti Of İlçe Başkanı Ahmet Çapoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Hayati Şenocak ile birlikte yeni eğitim öğretim yılının başlaması nedeniyle İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Uzun bir aradan sonra okulların, sokak ve caddelerin öğrenci sesleriyle şenlendiğini belirten Başkan Çapoğlu; “Yeni eğitim-öğretim yılınız hayırlı olsun. Zor bir pandemi dönemi geçirdik, geçiriyoruz. İşiniz çok zor olduğunu, yoğun çalıştığınıza şahidiz. Allah kolaylıklar versin. Of’umuzun son bir yıl içinde eğitimde elde ettiği başarılardan ayrıca gurur duyduk. Başarılarınızın devamını diliyorum. Bu konuda elimizden gelen yardımı yapmaya her zaman hazırız. Tekrar yeni eğitim- öğretim yılının hayırlı olmasını diliyor, başarılı kazasız, belasız bir dönem geçirmenizi temenni ediyorum” diye konuştu.

Ziyareti nedeniyle Başkan Çapoğlu’na teşekkür eden Müdür Kabahasanoğlu; “Sayın başkanımızın nazik ziyaretlerine teşekkür ediyorum. Öğrencisi, öğretmeni, velisi, sivil toplum kuruluşları ile Of Eğitim Ailesi olarak ülkemizin geleceği olan yavrularımızın en iyi şekilde yetişmesine çalışıyoruz. Sizlerin ve tüm ziyaretçilerin destekleri azim ve gayretimizi artırıyor. Eğitime yardımcı tüm kesimlerle dayanışma içerisinde yeni eğitim öğretim yılında daha güzel başarılara imza atmayı amaçlıyoruz. Rabbimden okulların bir daha kapanmadan kazasız, belasız, başarılı bir dönem geçirmemizin duasında bulunuyorum” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21