Başkan Çakıroğlu’ndan Of ve Hayratlı öğrencilere tablet

Of Hayrat Gençlik Platformu Başkanı Emir Kaan Çakıroğlu Of ve Hayrat’ta eğitim gören ihtiyaçlı öğrenciler için tablet hediye etti.

Başkan Çakıroğlu’ndan Of ve Hayratlı öğrencilere tablet

Of-Hayrat Gençlik Platformu Başkanı Emir Kaan Çakıroğlu, eğitime katkı sunmaya devam ediyor.

Başkan Çakıroğlu Of ve Hayrat'taki öğrencilerimizin eğitimlerine katkı sağlamak amacı ile Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu ve Hayat İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Demircioğlu’nu ziyaret ederek ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmek üzere tablet hediye etti.

Başkan Çakıroğlu yaptığı açıklamada; “Pandemi döneminde Of ve Hayrat'taki öğrencilerimizin eğitimlerine katkı sağlamak amacı ile Pandemi kapsamında uzaktan eğitimlerine devam eden çocuklarımızın eğitimlerini daha iyi almaları için Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu ve Hayat İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Demircioğlu’nu ziyaret ederek ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmek üzere tabletlerimizi hediye ettik. Elimizden geldiğince ve gücümüz yettiğince Of ve Hayrat'a gerekli desteği vermeye devam edeceğiz” dedi.

Of ilçe Milli eğitim Müdürü İdris Kabahanoğlu ve Hayrat İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Demircioğlu Of Hayrat Gençlik Platformu Başkanı Emir Kaan Çakıroğlu ve yönetimine teşekkür ederek başarılar dilediler.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21