Başkan Çakır’ın baba acısı

Cumapazarı Yardımlaşma ve Dayanıma Derneği (Cumder) Başkanı Yaşar Çakır’ın babası Behram Çakır son yolculuğuna uğurlandı.

Başkan Çakır’ın baba acısı

Cumapazarı Yardımlaşma ve Dayanıma Derneği (Cumder) Başkanı, Cumapazarı Belediyesi Yazı İşleri Eski Müdürü ve Of Havadis Gazetemizin kurucularından olan Yaşar Çakır’ın babası merhum Alay oğlu Behram Çakır hayatını kaybetti.

 

Cumapazarı Merkez Camii önünde düzenlenen cenaze töreninin ardından merhum Behram Çakır’ın naaşı Mahallesi’ndeki aile mezarlığında toprağa verildi.

 

Cenaze törenine Of Belediye Başkan Vekili Osman Topçuoğlu, DKBB Genel Sekreteri Mehmet Şentürk, TİSKİ Genel Müdür Yardımcısı Nurettin Tandoğan, Saadet Partisi Of İlçe Başkanı M.Celal Vahapoğlu, MemurSen Of İlçe Başkanı Yüksel Yaşar, Daire Amirleri, Mahalle Muhtarları, STK Temsilcileri, Okul Müdürleri, Cumder Yöneticileri ve Mahalle sakinleri katıldı.

 

Of Havadis ailesi olarak Alay Çakır amcamıza Allah’tan rahmet, Çakır Ailesine başsağlığı diliyoruz. 

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 3 yıl Önce

DEĞERLİ MESAİ ARKADAŞIM VE DEĞERLİ KARDEŞİM BABANIN VEFAATINI BUGÜN ÖĞRENDİM.ALLAH RAHMET ETSİN VE GERİDE KALAN TÜM AİLE FERTLERİNE BAŞ SAĞLIĞI DİLERİM.SEVGİLERİMLE.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21