Başkan Ayaz’dan Millet Bahçesi açıklaması

Yeniden Refah Partisi Of İlçe Başkanı Hüseyin Bereket Ayaz “Millet Bahçesini Beddua Bahçesine çevirmeyelim” dedi.

Başkan Ayaz’dan Millet Bahçesi açıklaması

Yeniden Refah Partisi Of İlçe Başkanı Hüseyin Bereket Ayaz Of’ta hayata geçirilecek olan Millet Bahçesi’ne dair açıklamalarda bulundu.

İşte Başkan Ayaz’ın açıklaması;

Millet Bahçesini Beddua Bahçesine Çevirmeyelim;

Of'umuz Türkiye'nin En önemli ilçelerinden bir tanesi. Alimler şehri olan, yüzlerce ALLAH dostu yetiştirerek maneviyatı ile tanınmış bulunmaktadır. "Her Alimin olduğu yerde Zalimin olması gayet normaldir"

Hali hazırda üç bakanı,

Onlarca milletvekili,

Yüzlerce bürokratı VAR olmasına rağmen OF' da 21. yüzyılda zalimlik var, Zülüm var, haksızlık var.

Bugün Yeniden Refah Partisi Of İlçe Başkanlığı olarak Millet Bahçesi adı altında yıllardan beri biriktirdikleri ekmek tekneleri yıkılmak istenen çok değerli esnafımızı ziyaret ettik. Ortada olan haksızlık karşısında şeytan olmamak için bizzat çok değerli esnafımızın nabzını yerinde tutarak kiracı olan esnafımızın ne tür bir mağduriyet yaşayabileceğini, aynı şekilde mal sahibi olan vatandaşlarımızın nasıl mağdur edildiğine bizzat şahit olarak dükkan dükkan notumuzu alarak % 89 çok değerli esnaf ve vatandaşlarımızın mağdur edildiğine şahit olduk.

Mal sahibi olanlara değerinin üçte biri teklif edildiğini, kiracı olan esnafımız muhatap dahi alınmadığını gördük.

Değerli esnaf ve vatandaşlarımıza bir dokunduk bin ah işittik.

Altmış yıllık birikimim ile iki daire bir dükkan alabildim diyen esnafımızın bir tanesi bana teklif edilen para sadece bir dairemin parası diğer dairem ile dükkanım yok hükmünde karşılıksız elimden alınmak isteniyor. Bu zalimliği bize her kim yapıyorsa hakkımı helal etmiyorum dedi. Sadece bir esnafımızın bu serzenişi bile yaklaşık 120 esnafın ne derecede mağdur olduğu ve haksızlığa uğradığının göstergesidir.

HAKSIZLIK KARŞISINDA SUSUP ŞEYTAN OLMAMAK İÇİN

Yeniden Refah Partisi Of İlçe Başkanlığı olarak,

Üst Yönetimimiz, Gençlik ve Kadın Kollarımız, 68 Mahalle Başkanı ve yardımcıları ile 130 baş müşahitlerimizle yaklaşık 2 bine yakın üyelerimizle Mağdur edilmek istenen çok değerli esnaf ve vatandaşlarımızın sadece seçim zamanı değil, geçim zamanı da yanlarında olduğumuzu aynı zamanda değerli esnaf ve vatandaşlarımızın mağduriyetini gidermek için diğer siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşları ile birlikte gerektiğinde hareket edeceğimizi kamuoyuna saygıyla sunuyorum.

YENİDEN REFAH PARTİSİ

OF İLÇE BAŞKANI

Hüseyin Bereket AYAZ

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21