Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ Of’ta

Of Müftülük Sitesi’nin resmi açılışı için Of’a gelen Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Ak Parti Of İlçe Başkanlığı ve Of Belediye Başkanlığı ile Of esnafını ziyaret etti.

HABERİN GALERİSİ
Bekir Bozdağ Of'ta

Bekir Bozdağ Of'ta

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Of Müftülük Sitesinin açılışı için geldiği Of’ta bir dizi ziyaretler yaparak gündeme dair önemli açıklamalar yaptı.

 

Öğlen saatlerinde Of’a gelen Bozdağ, PTT önünde bürokratlar, partililer ve halk tarafından karşılandı. Trabzon Valisi Recep Kızılcık ile Of’a gelen Bozdağ, Ak Parti Trabzon Milletvekili Safiye Seymenoğlu, Of Kaymakamı Eren Arslan, Of Belediye Başkanı Murat Saral, Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu, Belde Belediye Başkanları, Daire Amirleri, Sivil Toplum Temsilcileri, vatandaşlar ve partililer tarafından karşılandı.

 

Parti Binasına çıkan Bozdağ, partililerle sohbet ederek gündeme dair açıklamalarda bulundu. Açılım ve çözüm sürecine ilişkin gündemi değerlendiren Bozdağ’a Başkan Terzioğlu tarafından Kabe Maketi hediye edildi.

 

Atatürk Bulvarı’ndan yürüyerek Belediye Binasına geçen Bozdağ ve beraberindekiler, yol güzergahı üzerinde bulunan esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden ve hayırlı işler dileyen Bozdağ, Öğle Namazını Sahil Camii’nde cemaatle kıldı.

 

Namazın ardından Of Belediye Başkanlığını ziyaret eden Bozdağ, burada da Büyükşehir Belediyesi konusunda açıklamalarda bulundu. Vatandaşların orman arazileri ve tapulu arazileri konularında sıkıntılarını dinleyen Bozdağ, “bu konuda önemli bir ç.alışma yaptık. Ama bu işi Çevre ve Şehircilik Bakanımız Erdoğan Bayraktar yürütüyor. O nedenle bu açıklamayı da ona bırakıyoruz. Bu müjdeyi o verecek” ifadelerini kullandı.

 

Belediye ziyaretinin ardından Müftülük Sitesi’nin açılışına geçen Bozdağ, burada yaptığı konuşmada Diyanet İşleri Başkanlığının çalışmalarına değindi.

 

Törende Trabzon Müftüsü Veysel Çakı, Of Belediye Başkanı Murat Saral, Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık ve Ak Parti Trabzon Milletvekili Safiye Seymenoğlu da birer konuşma yaptılar.

 

Not;

Programlardaki konuşmalar video olarak yayınlanmıştır. Konuşmaları dinlemek için videolarımızı izleyebilirsiniz.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
fatih seyhan
fatih seyhan - 9 yıl Önce

kutsal topraklara hoşgeldiniz derken neyi kast ediyorsun belediye başkanı gerci başbakanın ofa geldiği sıra en sevgili diye yalakalığın üst seviyeye cıkdığı yakışıksız pankarta elbete bu pankart normal kutsal toprak neresi ve en sevgili kime denir bilinmiyorsa yazıklar olsun

vatandaş
vatandaş - 9 yıl Önce

Bakanın karşısında el pençe durarak başkanlık kapmaya calıışmak buna denir.resimlere bakın kimlerin elpence durduğunu görürsünüz. gerçi akp böyle biat edenleri sever seçilirselerde şaşırmam.

Osman osmanoğlu
Osman osmanoğlu - 9 yıl Önce

Ofun kutsallığını dipten anlayanlar anlamaz bu kutsallığı... Biz Murat ağabeyimizi biliriz yalakamıdır adamın hasımı... Herkes işine bakacak reis yolunda dimdik yürüyecek durmak yok hizmete devam reisim

ademoğlu
ademoğlu - 9 yıl Önce

bu kadat yagdan sonra arabalar tabi kayar akepe binasının önündeki kuyruk acaba kaç saat bekledi

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21