Balta Of’ta çay üreticilerini uyardı

AK Parti Of İlçe Teşkilatını ziyaret eden Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, “Vatandaşlarımız sabırsız davranıp çaylarını acele toplayıp özel sektöre ucuza satıyor. Çaykur kotalarını beklerlerse zarar etmeyecekler” dedi.

Balta Of’ta çay üreticilerini uyardı
AK Parti Of İlçe Teşkilatının Eylül Ayı Olağan Toplantısına katılan AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu ve partililerle buluştu.

 

24 Haziran’da yapılan seçimlerin ardından ilk kez partililerle buluşan Balta, Partililerin sorularını cevapladı.

 

Milletvekilleri olarak sürekli sahada olduklarını belirten Balta; “Bizim görevimiz yerelin sorunlarını öğrenip merkeze taşımaktır. Sahada ne kadar olursak o kadar faydalı oluruz” dedi.

 

Özel sektör çay fabrikalarının ucuz fiyata çay almalarına da değinen Balta; “Vatandaşlarımız sabırsız davranıp çaylarını özele ucuz fiyata veriyor. Çaykur kotalarını bekleyip çaylarını satarlarsa kimse zarar etmeyecektir. Bu konuda da vatandaşlarımızın daha sabırlı olmalarını tavsiye ediyorum. Çaykur bütün vatandaşlarımızın çayını alacaktır” ifadelerini kullandı.

 

Toplantıya İlçe Başkanı Terzioğlu ve Belediye Başkanı Sarıalioğlu’nun yanı sıra Kadın Kolları Başkanı Songül Okutan, Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Ali Kapıcıoğlu, Kurucu İlçe Başkanı Fazlı Çapoğlu, ilçe yöneticileri ve mahalle temsilcileri katıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
hsn akyz
hsn akyz - 3 yıl Önce

vatandaşın geçim kaynağı olan çay konusunda devletin özel sektöre yaptırım gücü kullanmasını istiyoruz.Sayın vekilimiz üreticiyi uyarıyosunuz güzelde özel sektörün fiyat konusunda vatandaşa attığı kazığı neden görmüyorsunuz.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21