Ballıcalılar Pazar kahvaltısında buluştu

Of Ballıca Derneğinin düzenlemiş olduğu kaynaşma toplantıları Yavuz Selim Mahallesi sakinlerinin katıldığı Pazar Kahvaltısıyla devam etti.

Ballıcalılar Pazar kahvaltısında buluştu

Of Ballıca Derneği yeni dernek merkezine taşınmasının ardından yeniden yapılanma çalışmalarını süratle sürdürüyor.

 

Of Ballıca Dernek Başkanı Adem Ballı ve yönetim kurulu üyeleri pazar günü sabah kahvaltısında Yavuz Selim Mahallesi sakinlerini dernek merkezinde konuk etti.

 

Bayrampaşa’da gerçekleşen kahvaltının ardından tanışma faslına geçildi. Kahvaltıya katılanlar kendilerini tek tek tanıttı, görüşleri soruldu. Genel anlamıyla herkes Of Ballıca Derneğinin yeniden yapılanarak canlanmasını, faaliyetlere başlamasını desteklediklerini, bu işin devamı için gereken desteği sağlayacaklarını söylediler.

 

Dernek Başkanı Adem Ballı kahvaltıya katılan Ballıcalılara yeni yapılanma ile ilgili bilgiler verdi.
“Öncelikle olarak davetimize icabetiniz için sizlere tüm yönetim kurulu arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum. Önümüzdeki günlerde bu kahvaltılarımızı Merkez Mahalle ve Büyük Mahallelerimiz ile birlikte gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Her zaman söylüyorum, bu işin asıl zorluğunu derneği ilk kuranlar yaşadı. Ballıca Derneğinin kurucu üyelerine başta Ali Ulusoy olmak üzere büyük katkılarından dolayı her zaman şükranlarımızı sunuyoruz. Biz ise bu işi yeniden yapılandırarak, elimizden geldiği kadarıyla devamını sağlamaya çalışıyoruz. Bugüne kadar da bu konularda iyi destekler alıyoruz. Amacımız dernek gelirlerini mümkün olduğu kadar tabana yaymaktır. Sizlerde bu kahvaltıya katılarak bu desteğinizi verdiniz, hepinize çok teşekkür ediyorum. Kahvaltımıza misafir olarak katılan ve bizi onurlandıran Bayrampaşa Trabzonlular Dernek Başkanı Mustafa Sarı, Yönetim Kurulu üyeleri Murat Aytekin, Şener Dayıoğlu, Ali Cevahir, Yöresel ses sanatçımız Cemal Kadir Kaya, kemençe üstadı Bayram Çakır ve bu kahvaltının sponsorluğunu yapan Avni Balcı abimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Kahvaltının ardından Yöresel Sanatçı Cemal Kadir Kaya, kemençe üstadı Bayram Çakır’ın kemençesi eşliğinde katılımcılara Karadeniz esintileri sundu.

 

Dernek yönetimi, web sitesi, sosyal medya hesapları ve mahalle fotoğraf slayt gösterisi tanıtımından sonra Bayrampaşa Mega Halı Sahada  oynanan ve Ballıcasporun 3-0 kazandığı Tavşanlıspor maçını hep birlikte izlediler.

 

Haber-Foto: Ömer Ballı

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21