Bakan Soylu Oflulara seslendi, AK Parti İlçe Binasını açtı

Of Hükümet Konağı açılışı için Of’a gelen İçişleri Bakanı Oflu hemşerimiz Süleyman Soylu, AK Parti Of İlçe Başkanlığı önünde düzenlenen mitingde Oflulara hitap etti. Ardından da yenilenen AK Parti Of İlçe Başkanlığının açılışını yaptı.

Of Hükümet Konağı açılışı için Of’a gelen İçişleri Bakanı Oflu hemşerimiz Süleyman Soylu, AK Parti Of İlçe Başkanlığı önünde düzenlenen mitingde Oflulara hitap etti.

 

Mitinge Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, Trabzon Milletvekili adayları Bahar Ayvazoğlu ve Vehbi Koç, Trabzon eski Milletvekili Kemalettin Göktaş, AK Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu ve İlçe Başkanları, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu ve İlçe Belediye Başkanları ile çok sayıda partili ve vatandaşlar katıldı.

 

BİZİ MECLİSE GÜÇLÜ GÖNDERİN

İçişleri bakanı ve Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu, özetle şu şekilde konuştu: “bizi meclise güçlü gönderin dedik. Allah sizden razı olsun. Güçlü gönderdiniz. Trabzon Erzincan Demiryolunun ihalesi yapıldı. Şehir Hastanesinin ihale ilanına çıkıldı inşallah yakın zamanda ihalesi yapılacak. Trabzon’da ki Ağır ve Diş Sağlığı Hastanesinin açılışını yaptık. Akyazı Stadını tamamladık. Arsin Yatarım adasının projesine başladık. 2. Devlet Üniversitesini meclisten geçirdik. Dün rektörü atandı ve hayata geçti. Kanuni Bulvarı, Zigana Tünelini yapıyoruz. Bizi güçlü gönderdiniz. Bir taraftan sosyal güvenlik kurumu binası şimdi Of’ta yükseliyor. Hemen eski SSK Binasının orada Jandarma Komutanlığı ve misafirhanesini Of’umuza yakışır şekilde gerçekleştiriyoruz. Çok güzel bir emniyet merkezi, polis merkezi binasını yapıyoruz. Bizi güçlü gönderin diye bağırdık. Sizi mahcup etmeyeceğiz, başınızı öne eğdirmeyeceğiz diye bağırdık

 

TURİZM GETİRECEĞİZ DEDİĞİMİZDE KABAHAT BULDULAR

İlk geldiğimizde burada turizm geliştireceğiz dedik. Bana kabahat bulanlar oldu. “Dediler ki tutturdun tutturdun Turizm diye” Şimdi dünyanın her tarafından ülkemizin her tarafından buralara insanlar geliyor. Trabzon’umuzun, Çaykara’mızın her tarafında otel odaları dolu. Şehrin ekonomisine ciddi katkı oluyor. Sadece oraya değil Sürmene, Araklı, Beşikdüzü, Şalpazarı’nda yaptırdığımız hükümet konakları ve ilçelerimizin tamamında bir çok hizmeti getirmek için büyük çaba sarf ettik. Güçlü irademizle beraber, Cumhurbaşkanımızla aldığımız güçle beraber hepsini gerçekleştirdik.

 

HER SEÇİM KRİTİKTİR

Her seçim Türkiye’de kritiktir. Bizim memleketimiz önemli bir yer olduğu için attığımız adım bizi hep ileri taşımaktadır. Ne kadar önümüzü kesmeye çalıştılarsa şu seçimlerde ortaya koyduğumuz iradeyle cevabını verdiniz. Bu ülkede başbakan astılar. Darbeler yaptılar. Kardeşleri sağcı solcu diye bir birine düşürmeye çalıştılar. Bizi terbiye etmeye çalıştılar. Biz sadece Recep Tayyip Erdoğan’ı, milletvekili seçmiyoruz. Eğer böyle düşünenler varsa yanlışlık içindedir. Şu nesillerin yıllarca gördüklerini, her birimizi kara kabuklu deftere işleyerek bizi fişleyenlere karı karşı siz mağlup oldunuz millet kazandı diyebileceğimiz bir seçime gidiyoruz.

 

TERÖRLE MÜCADELEYİ YARIM BIRAKILIM MI?

Sadece Bu değil. Elbette ki biz işimizi yarım bırakmayalım. Biz terörle mücadelemizi yarım bırakalım. PKK ile mücadelemizi yarım bırakalım mı? O lanet olası FETÖ ile mücadelemizi yarım bırakalım mı? Daeş ile mücadelemizi yarım bırakalım mı? İstanbul’dan milletvekili adayı oldum ya neyi özleyeceğim biliyor musunuz? “Bakanum habunu alır misinuz”

 

SP LİDERİNE YÜKLENDİ  

Temel Karamollaoğlu.. Bir yer de sıkıştığınızda nefesi Tayyip Erdoğan’ın yanında alıyorsunuz. Ama ömür boyu bu adamı kıskandınız. Ülkemize özgürlükler getiren, felaketler oluşturan senaryoları bir bir elinin tersiyle iten bu kişiyi kıskandınız. Kıskancınızdan şuanda yaptığınız şer ittifakın içinde olmaktır. Hem CHP ile birliktesiniz. Nem de Demirtaş ve HDP ile bir adım atıyorsunuz. Bunu bu millet adım affetmez. Siz hangi adımı atarsanız atın bu teröristleri kurtaramayacaksınız. Bu şikayeti size yapmak zorundayım. Benim yapmam gereken esas yer burası. Bu o kadar ucuz olmamalı. Hukukun üstünlüğüne inanmayanlar, demokrasiye inanmayanlar maalesef böyle bir yolculuğun içinden geçmektedirler. Buna en güzel cevabı sizin vereceğinize inanıyorum.

 

SİZDEN SONRA HİZMET ETMEK ŞEREFTİR

Mini mitingde Of İlçe Başkanı ve Of Belediye Başkanı kısa bir selamlama konuşması yaptı. Ardından ise Trabzon Milletvekili adayı Vehbi Koç konuştu.

Koç, “Sizler Trabzon’a çok hizmetler yaptınız. Yüz yıllar geçse hizmetler unutmayacak. Terör belasına öyle bir dur dediniz ki, arkasında saf tutanlar zatıaliniz önderliğinde korkudan sığınacak delik arıyorlar. Kato Dağlarını, Cudi Dağlarını adım adım arşınladınız. Dosta güven verdiniz, düşmana güven saldınız. Bu hizmetleriniz Allah şahit olsun, Türkiye şahit olsun, Trabzon şahit olsun hiçbir zaman unutulmayacak en iyi şekilde hatırlanacaktır. Sizlerden sonra Trabzon’a hizmet etmek şereflerin en büyüğü olacaktır” dedi.

 

ÇANTASINI ALIP KAÇANLARDAN OLMADIK

AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora ise, “Sizlerin desteğiyle Of’un desteğiyle 5. Sıradan milletvekili seçildim. 1 Kasım’da bize verdiğiniz emaneti alnımızın akıyla taşıdık. Sizin verdiğiniz reye ihanet etmedik. 15 Temmuz’da Hain Darbe girişimi karşısında çantasını alıp kaçanlardan olmadık. Saklanmadık. Başka bir ülkeye gitmedik. Teröre papuç bırakmadık. Terör örgütü mensuplarına her birine kök söktürdük. Allah İçişleri Bakanımızdan razı olsun. Bizim bir hemşerimiz olarak yeri geldi Trabzon dağlarını gezmedi ama Gabar dağında teröre fırsat vermedi, yılanın başını ezmiştir. Trabzon’u da ihmal etmedik. Trabzon’a tarihi hizmetleri ve yatırımları getirdi. Erzincan Trabzon Demiryolu ihalesini gerçekleştirdik. 7 bin kişinin istihdam edileceği yatırım adasıyla ilgili özel kanun çıkardık. Şehir Hastanesi ile ilgili izin alındı Karadeniz Bölgesinin en büyük hastanesi ihale edilecek. KTÜ’nün ardından ilk kez Trabzon’a 2. Devlet üniversitesini kuruyoruz” dedi.

 

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI DESTEK İSTEDİ

Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, “Biz 24 Haziran için sayın bakanım, milletvekillerim ve burada her zaman sizlere hizmet eden yine çalışmış olan Kemalettin Göktaş ile huzurunuzdayız. Biz ne yapabildiysek az çok, eksiği ile fazlasıyla belediyeler olarak sayın bakanımızın, milletvekillerimizin her zaman arkamızda durmasıyla, sanki belediye başkanı gibi sahada olmasıyla yaptık. 24 Haziran seçiminde eksiksiz olarak gece gündüz her talebimizi yerine getiren sayın bakanımızın milletvekillerimizin şimdi de milletvekili adayı olanlarımızın ve Cumhurbaşkanımızın tam olarak desteklenmesini arz ve istirham ediyorum” dedi.

 

Trabzon Milletvekili adayı Bahar Ayvazoğlu, “Bir olmamıza beraber olmamıza daha sıkı olmamıza vesile olan bugünü bizlere zafer günü ilan edebilmemiz için söyledikleri ve yaptıkları dışında huzurlarınızda olmanın gurur ve onuru çok büyük. Sorumluluğumuzda çok büyük. Kadın Kolu Başkanlığı yaptığımız dönemde bütün çalışmalarımız gayretimiz bir zerre olmak, kırıntı katkı katmak için” dedi.

 

AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, kısa bir konuşma yaparak, “Bazı konuşmalar oluyor. Bazı dedikodular oluyor. Sayın Bakanımız aramızda. İstanbul’dan milletvekili adayımız. Ona çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Konuşmaların ardından yenilenen AK Parti Of İlçe Başkanlığı Binasın açılışını yapan Bakan Soylu, Başkanlık Makamında Anı Defterini imzaladı ve başkanlığı gezdi.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN-EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ.
DURSUN SULUKAN-EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ. - 3 yıl Önce

SAYIN BAKANIM SADECE OF İLÇESİ DEĞİL SENİNLE TÜRKİYE GURUR DUYUYOR.İNŞALLAH.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21