Bakan Kılıç’tan Gençlik Merkezi ve Yüzme Havuzu sözü

İrfanlı Mahallesi Sahil Dolgu alanında incelemelerde bulunan Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, alana Gençlik Merkezi ve Yüzme Havuzu yapılacağını belirtti.

Bakan Kılıç’tan Gençlik Merkezi ve Yüzme Havuzu sözü
HABERİN GALERİSİ
Bakan Kılıç Of'ta 2013

Bakan Kılıç Of'ta 2013

Of’u ziyaret eden Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, İrfanlı Mahallesi Sahil Dolgu alanında incelemelerde bulundu.

 

Of Belediye Başkanı Murat Saral’dan çalışmalar hakkında bilgi alan Bakan Kılıç, Of’ta yapılacak çalışmaları Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar ile birlikte planladıklarını belirtti.

 

Kendisinin de Oflu olduğunu belirterek, Of'taki yatırımlara değinen Bakan Kılıç, bu sorunlarının çözümü için Oflu olan Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar ile el ele vererek çalıştıklarını söyledi.

 

İrfanlı Sahiline Kapalı Yüzme Havuzu ve Gençlik Merkezi yapılacak

Kılıç, ilçenin imar ve arsa problemlerinin çözülmesi için çalıştıklarını, Of'ta bir kapalı yüzme havuzunu yatırım programlarına dahil ettiklerini, ilçeye sahildeki dolgu alanında bir Gençlik Merkezi kazandırmak istediklerini ve ihale hazırlıklarını başladıklarını da anlatarak, "Of Stadyumu da Of'a yakışmıyor, yenisinin yapılması lazım. O yönde de gayretimiz var, bir arsa temin edilmesini bekliyoruz. Bu arsa temin edilirse yeni stadın inşaatına bismillah deyip hemen başlayacağız. Ondan sonra arzumuz mevcut stadyumun arsasını 150-200 yataklı bir devlet hastanesi yapılması için Sağlık Bakanlığına devretmektir" dedi.

 

Bakan Kılıç, Of'taki eski devlet hastanesinin yerinde de belki ayrıca bir spor tesisi yapmayı düşünebileceklerini söyleyerek, "Hem Çevre ve Şehircilik BakanlığıTürkiye'nin her tarafında binlerce eser inşa ediyor hem biz Gençlik ve Spor Bakanlığı olarak Türkiye'nin her tarafında bini aşkın projenin inşaatını gerçekleştiriyoruz" ifadesini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
büyük abi
büyük abi - 9 yıl Önce

isabetli projeler her zaman halkın yararına olmuştur.oflu işsiz gençlerin en buyuk sorunu yüzme havuzudur.spor alanları,mesıre yerlerıdır.insanımız para olmasına rağmen nerde nasıl vakıt gecıreceği eğleneceği konusunda kararsız ve alternatifsizdi.bir havuz yapılarak en az 50 gence iş sağlanır.solaklıdakı mesıre yerlerıyle ömrınde dereyle yeşili bir arada görmemeiş gençlere müthiş bır iş sahası kazanç kapısı.sigortasıda cabası.yakışır yanı.
-Bi şleydaha sayın oflular.çay konusunda bı şey duydunuzmu.ya fındık.kivi.pardon devlet bu işlerle ilg,lenmez dımı.bunlar dırek halkın mıdesıyle ilgili.devlet karışmaz.ama aç karına olımpık havuzda takılırız tabı.kutluyorum tum Ofluları.hadı bi alkış.

DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 9 yıl Önce

OF İLÇESİNE HER ŞEY YAKIŞIR İNŞALLAHVERİLEN SÖZLER EN KISA ZAMANDA YERİNE GETİRİLİR KANAATI İLE SAYGILAR SUNARIM.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21