Bakan Kılıç’a soru soranlara gözaltı haberi gerçek değil

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç’ın Of ziyaretinin ardından yerel bir sitede yayınlanan asparagas habere sert tepki gösteren Ak Parti Of İlçe Gençlik Kolları Başkanı İlyas Bayraktar; “Bu haberler Of’a yapılan hizmetleri çekememezliktir” dedi.

Bakan Kılıç’a soru soranlara gözaltı haberi gerçek değil

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç’ın Of’a yaptığı ziyaretin ardından Of’ta yerel bir sitede yayınlanan “Bakan’a Of’ta Büyük Şok” başlıklı haberde 3 kişinin gözaltına alındığı şeklindeki bilgilerin gerçekle alakası bulunmadığını belirten Gençlik Kolları Başkanı İlyas Bayraktar, sert bir açıklama yaptı.

 

Of’un tarihinde hiç olmadığı kadar güçlü olduğunu ve altın bir dönem yaşadığını belirten Bayraktar’ın açıklaması şöyle;

Bakanımzın müjdelerini neden haberleştirmediniz?

Sayın Bakanımız Of ilçemizde önemli ziyaretler ve önemli açıklamalar yapmıştır. Sayın Bakanımız Kavakpınar Köyü’nde bulunan dedesinin mezarını ziyaret ederek köylüleri ile sohbet ettikten sonra Of Çarşıbaşı Büyük Camii’nde cemaatle öğle namazını kıldı. Namaz çıkışında Barbaros Caddesi üzerinden esnafa hayırlı işler dileyerek İlçe Başkanlığımızı ziyaret etti. Burada Partililerimizle ve teşkilat üyelerimizle bir araya gelen Sayın Bakanımız öğle yemeğinin ardından İrfanlı Mahallesi Sahil dolgu alanında Of’a yapılacak olan Kapalı Yüzme Havuzu ve Gençlik Merkezi yerinde incelemelerde bulunmuştur. Gerek partimizde ve gerekse sahil dolgu alanında Of’umuza yapılacak yatırımlarla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Yeni Hastanemizden, yeni stadımızdan bahseden Bakanımız Sahil dolgu alanına yapılacak olan Gençlik Merkezi ve Yüzme Havuzu ile ilgili bilgiler verdi.

 

Gün boyu Of’ta yaşanan bu yoğun gelişmeleri haberleştirmeye tenezzül etmeyen Of’un bir yerel sitesi, Bakan Kılıç’ın Barbaros Caddesi üzerinde yürürken bir vatandaşımızın “2010-2011 sezonu şampiyonu kim” sorusuna verdiği “bilmiyorum” şeklindeki cevabı üzerinden haber yaparak 3 kişinin gözaltına alındığını “Of’ta Bakan’a Büyük Şok” başlığı ile haberleştirerek sitesinde yayınladı.

 
Gözaltına alınanları açıklayın

Olayla alakalı gözaltına alınan hiç kimse olmadığı gibi Sayın Bakanımızı takip eden çok sayıda kişinin olaydan haberi bile olmamıştır. Yani konu sorulan bir soru ve verilen bir kelimelik cevaptan ibarettir. Kaldı ki yürürlükte olan yasalarımız gereği bir kişinin gözaltına alınabilmesi savcılık iznine tabidir. 3 kişinin gözaltına alındığını yazmak en hafif tabirle cahilliktir. Haber yapmak sokakta konuşulanları yayınlamak değildir. Madem gözaltına alınan kişiler var, bunların kim olduğu neden yazılmadı.

 
Genel Başkan Danışmanı gelince diz çökersiniz,
Bakan gelince saygısızlık edersiniz

Bir Genel Başkan Danışmanın Of’u ziyaretini ülkenin Başbakanı Of’a gelmiş havasıyla büyük puntolarla haber yapan arkadaşlarımız, bir Bakanın Of’a gelişini haber yapmaya tenezzül bile etmemektedirler. Genel Başkan Danışmanı karşısında neredeyse diz çöken arkadaşlarımız Devletimizin bir bakanın saygısızlık etmekten haz duyuyorlar.

 

Oflu olduğunu her platformda üzerine basa basa ifade eden Sayın Bakanımızın Of’a ve Ofspor’a yaptığı katkıları göz ardı ederek ülkenin spor bakanını her fırsatta Trabzonspor düşmanıymış gibi göstermelerini en basit tabiriyle çekememezlik olarak değerlendiriyoruz.

 
Of'umuz Altın çağını yaşıyor

Of’umuz en önemli yatırımlarını Ak Parti döneminde almıştır, almaya da devam etmektedir. Of Sahil projesi Ak Parti döneminde yapıldı: Üniversite ve yurdumuz bu dönemde yapıldı. Of Cumapazarı yolumuz bu dönemde yapıldı. Belde ve Köy yollarımız asfaltı bu dönemde gördü. Bir çok ilçede halı saha bulunmazken bizim belde ve köylerimize halı sahalar yapıldı. Bölümlü Beldemize Stat yapılıyor. Of’umuza Gençlik Merkezi ve Kapalı Yüzme Havuzu yapılacak. Hastane ve Stat projemizde sona gelindi. Bütün bu yatırımları kıskanan bazı siyasi çevreler, kendi yayın organlarında Of’un imajını bozabilmek için, bizlerin morallerini bozabilmek için mücadele etmektedirler. Ama başaramayacaklardır. 10 yıldır olduğu gibi bundan sonra da çalışmalarımıza en güzel şekilde devam edeceğiz.

 
Of Halkına özür borcunuz var

Bu tarz haberlerle Partimizi, Sayın Bakanlarımızı ve Başbakanımızı Ofluların nezdinde yıpratacağınızı sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Azınlık bir kesimin siyasi duygu ve nefretlerini her fırsatta dile getirerek halkımızı ve kamuoyunu provoke edeceğinizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.

 

Bu asparagas haberi yayınlayanları kamuoyundan ve sayın bakanımızdan özür dilemeye davet ediyoruz. 

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
FİTNESAVAR
FİTNESAVAR - 9 yıl Önce

YALAN HABERLE ELLERİNE NEYİN GEÇTİĞİNİ SANIYORLAR ANLAMIYORUM..

OfLu
OfLu - 9 yıl Önce

DEĞERLİ OKUYUCU ARKADAŞLAR BUNLARIN İŞİ BU SOR O SİTEYE BEN YAZMADIM BENİM HABERİM YOK .YALAN YALAN BİR MÜSLÜMANA YAKIŞIYORMU YALAN SÖYLEMEK YAZMAK YAKIŞMADI BAKIN DEVLETİN POLISINE BİLE İFTİRA ATIYORSUNUZ SİZİ OLMAYAN VİCDANINIZA HAVALE EDİYORUM YAZIKLAR OLSUN.

FATİH SEYHAN
FATİH SEYHAN - 9 yıl Önce

Sen siyasetci olmayı şimdiden başarmışsın yolun acık o hakaret ettiğin zat ben olmaya hazırım tarih silere birgün hesap soracak o zaman halinizi göreceğim sizler evinizde otururken devlete karşı akp ye karşı ulusal sivil darbe yapmak isteyenlere ben karşıydım her alanda beki sen veya diğer şak şakcılar nerelerdeydiniz başbakan gelince ceketinizi iliklemekle siyasetci olunmaz doğruları alkışlayın yanlışlıklarıda eleştirin gerci asimile olan zihniyet eleştiri yapmayı bilemez kültürel kimliğinizi kaybetmişsiniz şikecilere karşı ve koruyanlara karşı

Eyup Aydın
Eyup Aydın - 9 yıl Önce

Alıştınız sadece şaklakcılığınızı yapan medyaya haberi okudum haber gerçek yanlış olan göz altına alınma olayı korumaların uzaklaştırma olayıdır size muhalif olanlara bir fırsatta hemen basın açıklaması yaptınız bu açıklamanın kesinlikle gençlik kolları başkanına ait olduğunu düşünmüyorum akıl hocalarınıda tahmin edebiliyorum.

ali saral
ali saral - 9 yıl Önce

Hala makam, ünvan, etiket, menfaat peşindesiniz.
"Genel başkan danışmanı da kim oluyor iktidarda olan bakan geldi"
biz insanların takvasına bakarız ünvanına, makamına değil çünkü Rabbimizden öyle öğrendik.
Haber yanlışsa kınama yaparsın ama seviyeni de belli etmezsin dimi genç başkan.

fatih tuğlı
fatih tuğlı - 9 yıl Önce

helal olsun sana başkan bakıyorum da mhalefet of ta çokmuş bunlar hep yalan yanlış haberlerle siyaset yaparlar işleri güçleri o .. siyaset te yalan üzerine rant sağlıyortlar halkımız da bunu görüyor bazı kendinin bilmezlerin lafına bakıpta soğuma .. zaten sizin siyasi anlayışınız buna müsade etmez başbakanına sahip bir gençöliksiniz hewr yanlışın karşısında dik durun yine tebrik ediyorum ...fatih seyhan adlı arkadaş ne yazdığından kendin bişey anladınmı ??

SADO YILMAZ
SADO YILMAZ - 9 yıl Önce

HALKIN TEVECCÜHÜNÜ KAZANMIŞ BİR LİDERİN İLÇE GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI DAHİ BU KONULARA KAYITSIZ KALMIYOR BİLİNÇLİ YETİŞEN BİR GENÇLİK VAR HAMDOLSUN Kİ. HELAL OLSUN KUTLUYORUM

Yusuf GÜLLAÇ
Yusuf GÜLLAÇ - 9 yıl Önce

Helal sana başkan güzel konuşmuşsun . trabzon dışında yaşıyorum ama sorunlara böylesine tepki verilmesi hoşuma gitti ofa yolum düşünce tanışmak isterim seninle bravo


SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21