Bakan Karaismailoğlu Solaklı Vadisi’nde incelemelerde bulundu

Rize İyidere’de yapılacak olan liman ve İkizdere’deki taş ocağı için Rize’ye gelen Bakan Karaismailoğlu, Of’u da ziyaret etti.

Bakan Karaismailoğlu Solaklı Vadisi’nde incelemelerde bulundu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Of Belediyesi’ni ve Of’ta yapımı devam eden Solaklı Vadisi projesinde incelemelerde bulundu.

Rize’nin İyidere ilçesinde yapılması planlanan lojistik limanın yapımında kullanılacak taş için İkizdere’de açılacak taş ocağı hakkında bölgedeki vatandaşları bilgilendirmek ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgi vermek amacıyla Rize’ye gelen Bakan Karaismailoğlu, Of’u da ziyaret etti.

Rize Milletvekili Eski Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ile birlikte Of'a gelen Bakan Karaismailoğlu, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Of Kaymakamı Hayrettin Çiçek, AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu, AK parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu, AK Parti Of İlçe Başkanı Ahmet Çapoğlu ve Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu tarafından karşılandı.

Of Belediyesi’ni ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında Başkan Sarıalioğlu’ndan bilgiler alan Bakan Karaismailoğlu, daha sonra Atatürk Bulvarı üzerinden yürüyerek Solaklı Vadisi üzerinde yapımı devam eden yaya köprüsü ve çevre düzenleme çalışmalarını yerinde inceledi.

Ziyareti nedeniyle Bakan Karaismailoğlu’na teşekkür eden Başkan Sarıalioğlu; “Çeşitli programlar kapsamında şehrimizde bulunan Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu'nu Of Belediyemizde ağırladık. Çalışmalarımızı, projelerimizi ve gündeme dair pek çok konu ile ilgili istişarelerde bulunduk. Sayın bakanımızla birlikte Harika Köprü Manzarası ile Taşkın Kontrol ve Rekreasyon Projesi'nin uygulandığı Solaklı Vadisi alanında yapımı tüm hızıyla devam eden yaya köprüsü ve çevre düzenleme çalışmalarını inceleyerek istişarelerde bulunma fırsatı bulduk. Sayın Bakanımıza teşrifleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21