Bakan Bayraktar ve vekil Saral’dan Sarıalioğlu’na destek

Ak Parti Of İlçe teşkilatı tarafından düzenlenen yemeğe katılan Eski Bakan Erdoğan Bayraktar ve Milletvekili Oktay Saral, Of Belediye Başkan Adayı Salim Sarıalioğlu’na destek verdiler.

30 Mart Pazar günü yapılacak olan Mahalli idareler Genel Seçimlerine az bir süre kala siyasi partilerin seçim çalışmaları yoğun bir tempoda sürüyor.

 

Ak Parti Of İlçe Teşkilatı da seçim çalışmalarını yoğun bir tempoda sürdürmeye devam ediyor.

 

Teşkilat tarafından düzenlenen yemekte Çevre ve Şehircilik Eski Bakanı Erdoğan Bayraktar, Ak Parti İstanbul Milletvekili Oktay Saral, Başkan Adayı Salim Salih Sarıalioğlu’na destek verdiler.

 
Ne oldu size?

Çok sayıda partilinin katıldığı yemekte konuşan Başkan Adayı Salim Salih Sarıalioğlu, “Ey Milliyetçi kardeşlerimiz ne oldu size Çaykara yolundan mı rahatsız oldunuz? Ey Saadet Partisi ne oldu? Kur’an-ı Kerim’in ilkokul 4.sınıflara inmesinden mi rahatsız oldunuz. Ne oldu size? Pazar günü sandıklara sonuna kadar sahip çıkacağız. İnşallah Başbakanımıza ve Erdoğan abimize mahcup olmayacağız” ifadelerini kullandı.

 
Şeytanla yarışıyorlar

Of’a baş döndürücü bir hızla müthiş projeler yapacaklarını belirten İstanbul Milletvekili Oktay Saral; “Of’umuzun tüm beldelerine ve köylerine baş döndürücü bir hızla müthiş projeler yapacağız. Ama bizim hızımıza erişemeyen kardeşlerimiz, özellikle Saadet Partisi, çamur atma, iftira atma, karalama ve yalan söyleme noktasında şeytanla yarış yapıyorlar. Biz o partide yetiştik. Biz Milli Görüşü yalan söylememek, iftira atmamak, aldatmamak, milleti kandırmamak, bu millete sevdalı olmak noktasında öğrendik. Milleti kandırmaktansa bin kere ölmeyi yeğledik. Ama şimdi benim Salim kardeşime Ateisttir, dinsizdir, kafirdir diyorlar. Belediyeye gittiniz mi yüz gülmez sizi belediyen kovar diyorlar” ifadelerini kullandı.

 
Güzel bir mesaj vermeliyiz

Çevre ve Şehircilik Eski Bakanı Erdoğan Bayraktar ise yaptığı açıklamada; “30 Mart seçimleri sıradan belediye seçimleri değildir. Türkiye zor bir süreçten geçmektedir. Türkiye’nin son 12 yılda yakaladığı güven, yakaladığı istikrar, yakaladığı kalkınmayı çekemeyen şer güçler özellikle 2006 yılından itibaren Türkiye’nin önünü kesmek istediler. Bunu hep denediler. 1996’da denediler, 2006’da denediler, 2008’de denediler, en son Gezi Parkı olaylarında dediler tamam biz bunları gönderiyoruz. Olmadı, 17 Aralık’ta aynı şeyi çok daha şirret bir biçimde denediler. Millet bunu gördü. Bu milletin İslam’dan gelen özelliği var. Bu millet nasıl başbakanına sahip çıktı, İnşallah biz de Of olarak buradan güzel bir ses, güzel bir nefes, güzel bir mesaj vermek zorundayız” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
SARAL
SARAL - 8 yıl Önce

SALİMİ ANLADIK OKTAY DA ÇOK KABAHATLİ OLMASINA RAĞMEN EH DİYELİMDE ŞU BAYRAKTAR HANGİ YÜZLE BU MİNLETİN KARŞISINA ÇIKABİLİYOR BU TOPLUM NE HALLERE GELMİŞ. OFLU HIRSIZIN YANINDA OLMAMALI ÇIKIP TEZAHÜRAT YAPIYOLAR İNANIN BAŞKA PARTİDEN OLSAYDI OFA SOKMAZLARDI. DAHA DÜNDÜ ANA AVRAT SÖVENLER ŞİMDİ TEZAHÜRAT YAPIYOR ... BİR YERLERDE ARIZA VAR AMA YOKSA BENDEMİ DOSTLAR ALLAH AŞKINA.. BUNA ANCA AKIL TUTULMASI DENEBİLİR..

Eyup Aydın
Eyup Aydın - 8 yıl Önce

Saadet partisi bu dönem AKP'ye hiç çakmadı hiç nir yerde sizin bahsettiğiniz ifadelerde bulunmadı asıl iftirayı atan sensin İrfan Saral senin akraban fakının bu açıklamayı yapmadan kendisine sordunuzmu böyle ifadeler kulkanıldımı diye sizin bu aşırı tepkileriniz kaybedeceğiz korkusundandır.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21