Bakan Bayraktar Oflularla bayramlaştı

Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar Of’ta katıldığı Bayramlaşma töreninin ardından sokağa çıkarak halkla bayramlaştı ve çocuklara bol bol bayram harçlığı dağıttı.

Bakan Bayraktar Oflularla bayramlaştı
Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar Of’ta Tellioğlu Vakfı tarafından düzenlenen Bayramlaşma törenine katıldı.

 

Tellioğlu Vakfı Başkanı Emrullah Tellioğlu, Vakıf Yöneticileri ve Vakıf Üyeleri tarafından karşılanan Bakan Bayraktar, kısa bir süre önce hizmete açılan Vakfın, hayırlı olmasını diledi.

 

Törende konuşan Bakan Bayraktar, Vakfın güzel bir merkeze sahip olduğunu belirterek maddi ve manevi katkı veren ve emeği geçenlere teşekkür etti. Vakfın öncelikli amacının eğitim olması gerektiğini ifade eden Bakan Bayraktar, “Hepinize önemli bir görev düşüyor. İşi gücü bırakın çocuklarınızı geleceğe hazırlayın. Para kazanmak kolay, para kazanırsınız, ama eğitimli insan kolay yetişmiyor. O nedenle çocuklarınızın eğitimi için mücadele edin. Güzel bir vakıf merkezi oluşturdunuz. Burayı eğitim yuvasına çevirmenin gayretinde olun. Çocuklarınıza eğitim desteği sağlayın ifadelerini kullandı.

  

Ziyaretin ardından sokağa inen Bakan Bayraktar, sokakta ve kahvehanelerde bulunan vatandaşlarla bayramlaştı. Etrafını saran çocuklarla da bayramlaşan Bakan Bayraktar, çocuklara bol bol harçlık dağıttı.

 

Bakan Bayraktar daha sonra Trabzon’daki Bayramlaşma programlarına katılmak üzere Of’tan ayrıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21