Bakan Bayraktar Of Kongresi için açıklama yaptı mı?

24 Aralık’ta yapılacak olan Ak Parti Of İlçe Başkanlığı 4.Olağan kongresi öncesinde farklı kaynaklardan yapılan açıklamalar kafa karıştırıyor.

Bakan Bayraktar Of Kongresi için açıklama yaptı mı?
banner71
Ak Parti’de Of Kongresi için geri sayım başladı. 24 Aralık Cumartesi günü yapılacak olan kongrede adaylıklarını açıklayan Ünal Çelik ile Mehmet Hakan Terzioğlu’nun seçim çalışmaları ve delege ziyaretleri sürüyor.
 
Her iki aday delegelerle birebir görüşmelerini sürdürürken partinin üst düzey yetkilileri tarafından yapılan açıklamalar delegenin ve partililerin kafasını karıştırıyor.
 
Kongrede en çok merak edilen konu Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’ın Of Kongresi ile ilgili düşünceleri.
 
Açıklamalar kafa karıştırıyor
Genel Merkez’in ve Oktay Saral’ın açıklamalarında Bakan Bayraktar’ın görüşleri doğrultusunda M.Hakan Terzioğlu’nun aday gösterildiği ifade edilirken dün yerel sitelere ve haber bültenlerine düşen bir açıklama kafaları karıştırdı.
 
Haberlerde Bakan Bayraktar’ın Ak Parti Of İlçe kongresi için “tarafsızım, sandıktan kim çıkarsa ilçe başkanımız odur” açıklamasını yaptığı ifade ediliyor. 
 
Of Havadis, kaynağı araştırdı
Doğru ve Objektif haberciliği ile Of’un her kesiminin güven ve takdirini kazanan Of Havadis, sitelere düşen haberlere değil, “Doğru” habercilik anlayışı gereği Of’u ilgilendiren haberlerde haberin kaynağına ulaşarak haberin ve açıklamaların doğruluk derecesini araştırarak yayınlamayı ilke edinmiştir.
 
İstanbul Milletvekili Oktay Saral’ın açıklamalarında olduğu gibi bu haberde de kaynağa ulaşmaya çalışan Of Havadis, Bakan Bayraktar’ın bu yönde bir açıklama yapmadığı bilgisine ulaştı.
 
Danışmanlar yalanladı
Bakana çok yakın kaynaklardan elde edilen bilgilere göre bu açıklamanın Bakan Bayraktar’a ait olmadığı netleşirken haberi yapan  Trabzon'daki yerel sitenin haberini bakanın danışmanlarına dayandırdığı öğrenildi. Danışmanlar da Bakanın ve kendilerinin böyle bir açıklama yapmadığını ifade ettiler.
 
Kongreyi Of Havadis'ten takip edin
Kongre sürecini en başından beri doğru ve tarafsız olarak takip ederek en güncel gelişmeleri en doğru şekilde okurlarına ulaştıran Of Havadis, kongre sürecini en tarafsız bir şekilde takip etmeyi sürdürecek.
 
Of’un haberlerini, Of’un Haber Merkezi Of Havadis’ten takip etmeye devam edin.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
ali şahin
ali şahin - 10 yıl Önce

zannedersin türkiyeye başkan seçiyorsun altı üstü ofta akp nin başkanını seçiyorsunuz sanki bundan önceki çok iyi bir başkandıda şimdi bunlar eminim ondan iyidirler Hepiniz yatın kalkında Tayyip Erdoğana dua edin (gelirinizinde yarısını Erdoğanın hesabına yatırın)yoksa çünkü o yoksa hiçbiriniz yoksunuz

oflu61O61
oflu61O61 - 10 yıl Önce

yaşakalığı bırak
senden önce admlar haber yapıyor zorunaa mı gidiyor yalakalığı bırak sen dünkü çoçuksun
yok yalan haber falan filan bu dürüştlük değil tamammı
yaşın başın kaç
önce büyüklerine karşı saygın olsun
ama şunu bil of yakında çok büyük bir medya kuruluşuna imza atacak
bilgin olsun

Yüksel Yaşar'ın Notu;
Keşke adınızı da yazabilseydiniz de büyüğümüz müsünüz yoksa küçüğümüz mü anlayıp bir hata daha yapmaz, saygısızlık etmemiş olurduk...

Bugünün çocukları yarının büyükleri olacağına göre bugünün büyükleri de elbette dünkü çocuklardır...Çocukluk ya da büyüklük neyle olur, neyle ölçülür bilmiyorsanız Atalarımıza kulak veriniz...

Bizim kimsenin haberiyle derdimiz yok ama birilerinin ısmarlama haberlerini yapmadığımız ortada...

Of medya kuruluşuna imza atamaz. İmzayı canlı varlıklar atar. Of bizim tapulu malımız olmadığına göre isteyen istediği kadar büyüklükte iş kurabilir, medya kuruluşu da kurabilir. Ama dikkat edin de Of'a sığabilsin kuracağınız dev medya kuruluşunuz... Malum bugüne kadar kurulanların hali ortada...

serkan balcı
serkan balcı - 10 yıl Önce

cok yakında yapcak emin olun belkide yarın .

Yüksel
Yüksel - 10 yıl Önce

....................................
.....................................
....................................
....................................

Sizin de adınızın Yüksel olması yetmiyor. Soyadınızın da olması gerekiyor. Ben nasıl adım ve soyadımı kullanıyorsam ve yazdıklarımı da açık açık yazıyorsam sizin de öyle yapmanız gerekir.

Biz kimsenin yalan ya da doğru haber yapıp yapmadığı ile ilgilenmiyoruz. Sadece Bakan Açıklama yapmış mı yapmamış mı onu araştırdık. Haberimizi bir bütün olarak ele alabirseniz ve taraf gözlüğünüzü çıkartarak okuyabilirseniz bunu daha net görebileceksiniz.

Ayrıca siz haberi mi sorguluyorsunuz yoksa birilerinin avukatlığını mı yapıyorsunuz. Bu işi bu kadar yakın takip ettiğinize göre bizim haberlerimizi muhtar açıklamalarına dayandırmadığımızı da bilmenizde fayda var.

Selamlar...

Not: Tartışmanın burada devam etmesi okurlarımız açısından hoş olmayacağından yorumunuzda yazdıklarınız yayına verilmemiştir.

bir oflu.
bir oflu. - 10 yıl Önce

seçim serbesttir isteyen aday olur seçilene saygı duymak gerekir kanaatındayız.Of için en iyisi seçilsin diye düşünüyorum.

ibo
ibo - 10 yıl Önce

arkaaşlar benim fikim ofta AKP de bir değişim şart ski yöndimi tamamen gitmesini arzu ediyorum

yılmaz çan
yılmaz çan - 10 yıl Önce

''Biz olmasak R. Tayyip ERDOĞAN daha fazla oy alır'' ÜNAL ÇELİK imzalı bu sözün altına imzamı atıyorum.

CEVDET AYDIN OF
CEVDET AYDIN OF - 10 yıl Önce

hayırlısı kım ise o kazansın diyorum bizim yazilarimiz hic bir sey degistirmez, baziları AKP li degildir kavga çiksin diye cok bozuk yazılar yazıyorlar arkadaşlar bu TUZAĞA düsmeyin,cok özellikle sunu söylemek istiyorum bazıları sayın YÜKSEL YAŞAR KARDESİMİZLE tartismaya tutusuyor cok ayip yakısmaz bıze,OF HAVADİS hepimiz için hatta tüm TÜRKİYE için kar,yağmur,rüzgar,sabah ve akşam demeden uğrasiyor bu kadar mücadele ediyorlar biz OF HAVADİSE ALLAH razi olsun diyeceğine bozuk yazilar yaziyoruz cok AYİP, tüm TÜRKİYE yazılarımızı okuyorlar demesinler bu OFLULARIN yazılarına bakin ayip olur bıze OFLU kardeslerıme selam saygılar...


SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21