Bahçeşehir Koleji Of’ta kahvaltıda buluşturdu

Rize Bahçeşehir Koleji tarafından Ofsüt Cafe’de düzenlenen kahvaltıda Müdür Aziz Sonkaya kolejin eğitim faaliyetleri hakkında katılımcılara bilgiler verdi.

Bahçeşehir Koleji Of’ta kahvaltıda buluşturdu
banner71

Rize Bahçeşehir Koleji, eğitim öğretim faaliyetlerinin yanı sıra okulun tanıtımı için de çeşitli faaliyetler sürdürüyor. Okul yönetimi tarafından Of’ta Ofsüt Cafe’de tanıtım kahvaltısı düzenlendi.

 

Kahvaltıya Of Kaymakamı Eyüp Fırat, Dernekpazarı Kaymakam Murat Yıldız, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Of Belediye Başkan Yardımcısı Şevki Saral, Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, Rize Bahçeşehir Koleji Kurucu Müdürü Aziz Sonkaya, Okul Müdürü Yusuf Akbulut, Daire amirleri, banka müdürleri ve STK temsilcileri katıldı.

 

Kahvaltı sonrası Rize Bahçeşehir Koleji Kurucu Müdürü Aziz Sonkaya değişen eğitim anlayışını ve okullarındaki eğitim faaliyetleri hakkında katılımcılara bilgi sundu.

 

Kurucu Müdür Sonkaya konuşmasında, “Öncelikli olarak davetimize icabet ettiğiniz için ve misafirperverliğiniz için çok teşekkür ederim. Hepinizin malumu dünya hızla değişiyor, biz de eğitim anlayışımızı bu değişen dünyaya göre şekillendiriyoruz. Artık çağımız bilgiyi işleme çağı. Bilmek yeterli olmuyor, bildiğini hayata dönüştürmek ve dünya ile rekabet edebilecek duruma gelmek gerekiyor. Kuruluşumuz değişen dünyadaki eğitim anlayışına uygun, yaşadığı coğrafyayı ve geçmişinden haberdar olan değerlerine sahip bir anlayışla hareket ediyoruz. Bu anlamda Of bizim için önemli bir yer. Önemi hasebiyle sizlerle bir araya gelip tanışıp, fikir alışverişinde bulunmak istedik. Tekrar hepinize teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum” dedi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21