Bahar Turnuvasında Şampiyon Kayıobası

Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından okul ve kurumlar arasında düzenlenen Bahar Futbol Turnuvasında finalde Yeşilvadispor’u yenen Kayıobasıspor şampiyon oldu.

Bahar Turnuvasında Şampiyon Kayıobası

Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Bahar Futbol Turnuvası yapılan final maçı ile sona erdi.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okul ve kurumların oluşturduğu takımlar 5’erli iki grup şeklinde gruplara ayrıldı. HMB Ulusoy MTAL halı sahasında oynanan maçlar sonucunda finale Kayıobaspor ile Yeşilvadispor çıktı.

 

Final maçı öncesi Ofli Hocalar ile Kireçli FK arasında üçüncülük müsabakası oynandı.

 

Üçüncüyü seri penaltı atışları belirledi

Yarı finalde rakiplerine yenilerek final şansını kaybeden Ofli Hocalar ile Kireçli FK üçüncülük maçına çıktılar. Normal süresi 5-5 biten maçın sonucunu seri penaltı atışları belirledi. Seri penaltı atışlarında da büyük çekişme yaşanan maçta Ofli Hocalar rakibini 6- 5 yenerek üçüncü olarak üçüncülük kupasını kaldırma sevinci yaşadı.

 

Kayıobası Spor rahat kazandı

Turnuva boyunca oynadığı futbolla rakiplerine karşı üstünlük kuran Kayıobası Spor grubunda da lider olarak çıktı. Kayıoba Spor yarı finalde de rakibini yenerek rahat bir şekilde finale çıkmayı başardı. Kayıobası Sporun finalde rakibi Yeşilvadi Spor oldu. Final maçının başından sonuna kadar rakibine üstünlük kuran Kayıobası Spor maçı 6- 0 kazanarak şampiyon oldu.

 

Kupa yağmur altında verildi

Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu “Bahar Futbol Turnuvası” kupa töreninde aniden bastıran sağanak yağış telaşı yaşandı. 1,2,3,4. Olan takımlara kupaları Of Belediye Başkanı Salim S. Sarıalioğlu, Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu ve İş Adamı Mehmet Atasoy tarafından verildi. Turnuva boyunca maçları yöneten hakem Abdullah Ceylan’a Of Belediye Başkanı Salim S. Sarıalioğlu ve Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu tarafından Teşekkür Belgesi takdim edildi. 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21