Atalay, Kaymakamlık, Belediye ve Ak Parti’yi ziyaret etti

Ak Parti’den Milletvekilliği Adaylığını açıklayan Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay, Of’ta hemşerileri ve partililer tarafından yoğun bir ilgiyle karşılandı.

Atalay, Kaymakamlık, Belediye ve Ak Parti’yi ziyaret etti

Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü ile Basın İlan Kurumu Genel Müdürlüğü gibi önemli görevlerde uzun yıllar genel müdürlük yapan ve 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak 25.dönem Milletvekili genel seçimlerinde Ak Parti’den Trabzon Milletvekili Aday Adayı olan Mehmet Atalay, Of’ta hemşerileri tarafından sıcak bir ilgi ile karşılandı.

 

İLK ZİYARET KAYMAKAM ARSLAN’A

Of Kaymakamı Eren Arslan’ı makamında ziyaret eden Atalay, burada yaptığı açıklamada; “Güzel Ülkemize değişik alanlarda yıllardır hizmet yapmaya çalışıyoruz. İnşallah bundan sonra daha farklı bir alanda, siyaset alanında bilgi birikim ve tecrübelerimizden de faydalanarak hizmet etmek istiyoruz” diye konuştu.

 

Kaymakam Arslan da yaptığı açıklamada; “Ülkemize hizmet için mücadele veren herkese müteşekkiriz. Sizler de görev süreniz içerisinde en kaliteli hizmetleri, en güzel hizmetleri üretmek için çaba sarf ettiniz. İnşallah bundan sonra da hizmet etmeye devam edeceksiniz. Çıkmış olduğunuz bu yolda sizlere başarılar diliyorum” dedi.

 

BAŞKAN VE MECLİS ÜYELERİ KARŞILADI

Atalay daha sonra Of Belediye Başkanlığını ve Ak Parti Of İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu ve Meclis Üyeleri tarafından karşılanan Atalay, Başkan Sarıalioğlu ve Meclis Üyeleri ile birlikte yürüyerek Ak Parti Of İlçe Başkanlığına geçti.

 

Yolda hemşerilerinin yakın ilgisiyle karşılaşan Atalay, vatandaşlarla tokalaşıp sohbet etti.

 

ATOM KARINCANIZ OLACAĞIM

Ak Parti İlçe Başkanlığı’nda İlçe Başkan Yardımcısı Erkan Öztürk ve Parti yöneticileri tarafından karşılanan Atalay burada yaptığı açıklamada; “Burada her seçimden başarılarını arttırarak çıkmış bir teşkilatla birlikteyiz. Ülkemizin bu günlere gelmesinde hepinizin emekleri var. Sizler çalışıp siyasi destek sağlamasaydınız bu başarılar olmazdı. En büyük özveriyi, en büyük çalışmayı sizler yaptınız. Bizler de bu mücadelenize katkı sunmak istiyoruz. Aday adayı olan çok sayıda değerimiz var. Erdoğan Bayraktar gibi bir bakanımız vardı. Çok güzel hizmetleri oldu. İstanbul’da çok sevilen Oktay Saral gibi bir Of vekilimiz var. Trabzon’da görev yapan değerli vekillerimiz var. Yeni dönemde adaylığını açıklayan değerli bürokratlarımız var. Hepsi de ilçemize ve ülkemize hizmet için yola çıktılar. Hapsine başarılar diliyorum. Görev hangimize verilecekse onlarla birlikte çalışmaya hazırız. Sizlerin Atom Karıncası olmak istiyoruz” dedi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21