Artvinli öğrenciler Of ve Trabzon’u gezdi

Murgul Şöhret Cengiz İmam Hatip Ortaokulu’nda düzenlenen “Oku İmam Hatiplim” projesi ile en çok kitap okuyan öğrenciler, ödül olarak Of ve Trabzon’u ziyaret ettiler.

Artvinli öğrenciler Of ve Trabzon’u gezdi

Artvin’in Murgul ilçesi Şöhret Cengiz İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri farklı bir projeye imza attılar. Okulda düzenlenen “Oku İmam Hatiplim” projesi ile en çok kitap okuyan öğrenciler, ödül olarak Trabzon ziyaretiyle ödüllendirildi.

 

Murgul’dan sabah yola çıkan Şöhret Cengiz İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri ilk olarak Rize kalesini gezdiler. Rize’nin ardından Of’ta kahvaltı molası verdiler. Of sahilde denize nazır Hasbahçe Tesislerinde Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu’nun kendilerine verdiği kahvaltıyı yaptıktan sonra Of’un sahilini gezerek burada bir süre eğlenen öğrenciler Trabzon’a doğru yol aldılar. Trabzon’da Atatürk Köşkü, Kanunievi, Zağanos Vadisi ve Trabzon şehrini gezen öğrenciler son olarak Forum Alış-veriş Merkezinde alış veriş yaparak Artvin’e geri döndüler.

 

Şöhret Cengiz İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri Trabzon gezisi; Din Kültür ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Sümeyye Kabahasanoğlu ve Türkçe Öğretmen Şeyma Işık adlı öğretenlerin rehberliğinde gerçekleştirildi. Gezide öğrencilere rehberlik eden Din Kültür ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Sümeyye Kabahasanoğlu gezi ile ilgili olarak, “ Öncelikli olarak “Oku İmam Hatiplim” projesinde başarılı olup geziye katılmaya hak kazanan öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Bu gezi sayesinde öğrencilerimiz hem eğelendi hem de yeni yerler, yeni şeyler öğrendiler. Dolu dolu bir gezi oldu. Okul idaremize, emeği geçen öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Bir teşekkürü de gezide olgun davranışlarıyla bizlere yardımcı olan öğrencilerimize etmek istiyorum. İnşallah bu gezi ödülü bundan sonraki çalışmalarında etki yaparak öğrencilerimizin başarılarını olumlu bir şekilde etkiler.” diyerek düşüncelerini ifade etti.

 

 

 

 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21