Arslan’dan Yüzbaşı Coşkun’a Başarı Belgesi

Ankara Kazan İlçe Jandarma Komutanlığına atanan Of İlçe Jandarma komutanı Yüzbaşı Mehmet Coşkun Of’a veda etti.

Arslan’dan Yüzbaşı Coşkun’a Başarı Belgesi

2008 yılı Ağustos ayında Of Jandarma Komutanlığı’na atanan Yüzbaşı Mehmet Coşkun, 5 yıllık görev süresini tamamlamasının ardından Of’taki görevinden ayrıldı.

 

Ankara’nın Kazan İlçesi Jandarma Komutanlığına atanan ve yeni görevine başlamak üzere Of’tan ayrılan Coşkun, yaptığı ziyaretlerle Of’a veda etti.

 

Coşkun’un son ziyaret durağı Of Kaymakamlığı oldu. Kaymakam Eren Arslan’ı makamında ziyaret ederek vedalaşan Coşkun; “Kısa süre de olsa Sayın Kaymakamımızla çalışma fırsatı yakaladığım için kendimi şanslı hissediyorum. Beş yıl gibi bir zaman çalıştığım ve bir aile gibi gördüğüm Of’tan ayrılmanın burukluğunu yaşıyorum. Gerçekten zaman çok hızlı akıyor. Görevimiz icabı belli bir zaman sonra tayin oluyoruz. Of’taki görev süremiz sona erdi. Ankara’ya yolu düşen tüm dostların bir evi olduklarını unutmasınlar. Hepiniz hakkınızı helal edin” dedi.

 

Özverili çalışmalardan dolayı Yüzbaşı Coşkun’u “Başarı Belgesi”yle ödüllendiren Kaymakam Arslan da yaptığı açıklamada; “Çalıştığımız süre zarfında başarılı işlere imza atan Yüzbaşımızın İlçemizden ayrılacak olması bizleri fazlasıyla üzmüştür. Kendisine yeni görev yerine uğurlamanın burukluğunu yaşıyoruz. Of’ta her zaman bir evinin var olduğunu ve kapımızın her zaman kendisine açık olduğunu bilmesini isteriz. Ayrıca Of Anadolu Lisesi öğrencisi olan oğlu Turgut Alp Coşkun’un LYS sınavı sonucunda Türkiye genelinde Of’tan ilk bine giren dört öğrencimiz arasında yer alması bizleri fazlasıyla gururlandırdı. Ben tüm aileye bundan sonra ki yaşantılarında sağlık, mutluluk ve üstün başarılar diliyorum” dedi.

 

Ziyarette hazır bulunan Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Gülçin Kasapoğlu da Yüzbaşı Coşkun’a yeni görev yerinde üstün başarılar diledi.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
mustafa YAŞAR
mustafa YAŞAR - 9 yıl Önce

Bir Oflu olarak ilçemize yapmış olduğunuz güzel çalışmalardan dolayı Teşekkür ediyorum. Yeni görevinizde de üstün başarılar dilerim. Rabbim muvaffak eylesin. Genç kardeşimizin de başarılarının devamını diliyorum. Her şey gönlünüzce olsun.

DURSUN SULUKAN EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ.
DURSUN SULUKAN EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ. - 9 yıl Önce

Sayın Komutan Of İlçesinde yapmış olduğunuz görevden dolayı teşekkür eder yeni görev yerinizde başarılar , ailece sağlık mutluluk dileklerimle.

Yaşar ÇAKIR
Yaşar ÇAKIR - 9 yıl Önce

İlçemizce yapmış olduğunuz hizmetlerden dolayı size teşekkür ediyor,yeni görev yerinizde yapacağınız çalışmalarda başarılarınızın devamını diliyorum.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21