Arslan ve Sarıalioğlu’ndan Savcı Arslan’a ziyaret

Of Kaymakamı Eren Arslan ve Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Cumhuriyet Savcısı Muhammet Emin Arslan’a hayırlı olsun ziyareti yaptılar.

Arslan ve Sarıalioğlu’ndan Savcı Arslan’a ziyaret

Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) 2016 Yılı Adli ve İdari Yargı Ana Kararnamesi ile Of Adliyesine atanan Cumhuriyet Savcısı Muhammet Emin Arslan’ı makamında ziyaret eden Kaymakam Eren Arslan ile Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu kendisine yeni görevinde başarılar dilediler.

 

Başkan Sarıalioğlu, “Of’a yeni atanan ve ilçemizde bizlerle birlikte görev yapacak olan Savcı beye öncelikle yeni görevlerinde üstün başarılar diliyorum. Kurumlar işbirliği içerisinde hareket ederse daha uyumlu olurlar, güzel işler başarırlar. Bizler de Of Belediyesi olarak üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız her zaman da öyle olacağız. Gelecek nesillere güzel bir Of bırakmak için el ele çalışacağız”diye konuştu.

 

İlçe hakkında fikir alışverişinde bulunulduğu ziyaretten memnuniyet duyduklarını dile getiren Savcı Muhammet Emin Arslan, Kaymakam Arslan ve Başkan Sarıalioğlu’na teşekkür ettiler.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner19

banner22

banner21

banner30