Araç altında metrelerce sürüklenen Sümeyye iyileşiyor

İrfanlı Mahallesi ışıklarda meydana gelen kazada ağır yaralanan Sümeyye İbrahimoğlu (11)’nun KTÜ’deki tedavisi sürüyor.

Araç altında metrelerce sürüklenen Sümeyye iyileşiyor

Of İrfanlı Mahallesi Işıklarında geçen hafta meydana gelen kazada bir aracın çarptığı Sümeyye İbrahimoğlu ölümden döndü.

 

Işıklardan karşıya geçmek isterken kendisine çarpan aracın altında kalan Sümeyye, metrelerce sürüklendi. Çarpmanın etkisiyle sağ bacağı aracın altında kalarak parçalanan Sümeyye, kafasını yere çarpmasıyla da beyin kanaması geçirdi.  

 

Özel sektörde Çay Eksperliği yapan İsmail İbrahimoğlu’nun kızı olan Sümeyye’nin KTÜ’deki tedavisi devam ediyor. Yoğun Bakımdan çıkan Sümeyye, bacağındaki parçalanma ve kırıklar nedeniyle tedavi görmeye devam ediyor.

 

Başarılı iki operasyon geçiren Sümeyye’nin ayağından kopan dokunun iyileşmesinin doktorların yoğun mücadelesi sürüyor.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 9 yıl Önce

GEÇMİŞ OLSUN ALLAH SAĞLIK VE SIHAT VERSİN.

Mustafa YAŞAR
Mustafa YAŞAR - 9 yıl Önce

Çok Geçmiş olsun. Rabbim korumuş daha kötüsü de olabilirdi. İnşallah kısa zamanda sağlığına kavuşur. Rabbim yardımcınız olsun.

ismail ibrahimoğlu
ismail ibrahimoğlu - 9 yıl Önce

önce yaratana şükürler olsun ..sonrata yüce allahın yarattığı güzel insanlara of emniyetine 112 ye ve ilk müdale eden oflu iş adamlarından Fevzi gözütoka bütün vatadaşlarımıza ilgi ve alakalarından tolayı teşekkür eder sevgi ve saygılarımı sunarım..

Abdullah İBRAHİMOĞLU
Abdullah İBRAHİMOĞLU - 9 yıl Önce

Sadece çok ziyade şükretmek için yaradana vede ayrıca çok değerli ilgilenen sağduyulu can dostlara şükranlarımı iletmeyi bir vazife addediyorum tüm duyarlı dostlarımız çaba sarf eden etmek isteyen bizlere hayır duaları güzel temennileri ile adeta güç , moral veren herkese candan teşekkürler ediyorum sevgili yazarımada ilgili emekçi değerlilerede ayrıca teşekkür eder hiçbir zaman hiçbir kimseye böylesi bir karanlıkta bırakmaması içun yaradanımada dua ediyorum inşallah karanlığımız aydınlığa dönüşür amin acil şifalarını ihsan eden yaradanım şükürler olsun.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21