Anadolu Lisesi öğretmenlerinin başarısı

2013 LYS sınavı sonucunda Of Anadolu Lisesi öğretmenleri, Türkiye genelinde branşlarında elde ettikleri derecelerle Of’un gurur oldular.

Anadolu Lisesi öğretmenlerinin başarısı
banner71

Of Anadolu Lisesi’nin öğretmenleri, 2013 LYS sınavında branşlarında elde ettikleri başarılarla hem Of’un hem de Okulun adını tüm Türkiye’ye duyurdular.

 

Ülke genelinde özel okullarda dahil olmak üzere 7442 lise arasında 2013 yılı LYS sınavında Tarih branşında Türkiye 1.si olan Anadolu Lisesi Tarih öğretmeni Hacı Hüseyin Battal, Türk Dili ve Edebiyatı branşında Türkiye 4.sü olan Anadolu Lisesi Edebiyat Öğretmeni Yahya Özkök ve Coğrafya branşında Türkiye 13.sü olan Anadolu Lisesi Coğrafya Öğretmeni Köksal Aydın, Of Kaymakamı Eren Arslan tarafından “Başarı Belgesi” ile ödüllendirildi.

 

Kaymakamlık makamında gerçekleştirilen ödül töreninde öğretmenleri göstermiş oldukları üstün başarıdan dolayı tebrik eden Kaymakam Arslan; “Türkiye genelinde dereceye girmek İlçemiz adına çok önemli bir başarıdır. Ama marka olmak istiyorsak bu başarının sürekli ve kalıcı olması gerekiyor. Bu anlamda temennimiz tüm öğretmenlerimizin branşlarında en iyi noktalara ulaşarak önemli başarılara imza atmasıdır. Bizler bu manada sizlerin ortaya koymuş olduğun farkın fark edildiğini bilmezini istiyorum. Özverili çalışmalarınızın sonucunda almış olduğunuz derecelerin diğer öğretmen arkadaşlarınıza da örnek olmasını ve bireysel değil kitlesel başarıyı yakalamamız temennisiyle tüm öğretmenlerimize görevlerinde başarılar diliyorum” dedi. 

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN
DURSUN SULUKAN - 7 yıl Önce

BAŞARILARIN DEVAMINI DİLERİM.

SÜLEYMAN AYAZOĞLU
SÜLEYMAN AYAZOĞLU - 7 yıl Önce

Of'a hizmet eden öğretmenlerimi tebrik eder başarılarının devamını dilerim

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21