Ali Yeşilyurt İmam Hatip Ortaokulu’nda karne heyecanı

2016-2017 Eğitim- Öğretim yılının bugün itibariyle sonuna gelindi. Çocuklar bütün bir yılda yaptığı çalışmaların karşılığını karnelerinde gördüler.

Ali Yeşilyurt İmam Hatip Ortaokulu’nda karne heyecanı

2016-2017 Eğitim-Öğretim yılı sonu nedeniyle Ali Yeşilyurt İmam Hatip Ortaokulu’nda düzenlenen karne törenleriyle karnelerini alan öğrenciler üç aylık yaz tatiline girdiler.

 

2016-2017 Eğitim-Öğretim yılı öğrencilerin 2.dönem karnelerini almasıyla sona erdi. 9 ay boyunca eğitim alan öğrenciler, sezon boyunca yaptığı çalışmaların karşılığını karnelerinde gördüler.

 

Of Ali Yeşilyurt İmam Hatip Ortaokulu önünde düzenlenen karne töreninde başarı gösteren ve takdir alan öğrenciler tek tek sahneye davet edilerek belgeleri verildi.

 

Okul birinci, ikincisi, denemelerde başarı gösteren öğrenciler ve TEOG’da başarılı olan öğrenciler Okul Aile Birliği ve Okul Yönetimi tarafından ödüllendirildi. Okul ve Of genelinde TEOG birincisi olan öğrenci ise altınla ödüllendirildi.

 

Karne töreninde okuldan ayrılacak olan öğretmenler ve hizmetliler de unutulmadı. Sahneye davet edilen öğretmenlere ve hizmetlilere hizmetleri nedeniyle plaket ve teşekkür belgesi takdim edildi.

Karnelerini alan öğrenciler öğretmenleriyle bol bol hatıra fotoğrafı çekildiler.

Of Ajans

Merve Sezgin

Site Editörü-Muhabir

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21