banner80

Ali Yeşilyurt İmam Hatip Öğretmenleri öğrencilerle fidan dikti

Ali Yeşilyurt İmam Hatip Ortaokulu tarafından düzenlenen “Ara Tatilde Ağaç Dikme” etkinliğinde 125 fidan diken okulun öğretmenleri ve öğrenciler, gelecek nesiller için nefes olmaya aday oldular.

Ali Yeşilyurt İmam Hatip Öğretmenleri öğrencilerle fidan dikti
banner71

“Geleceğe bir” nefes adıyla 11.11.2019 tarihinde düzenlenen ağaç dikme seferberliğinde 11 milyon fidan toprakla buluşmuştu. Ali Yeşilyurt İmam Hatip Ortaokulu da yaptığı “Ara Tatilde Ağaç Dikme” etkinliğinde 125 fidan dikerek gelecek nesiller için nefes olmaya aday oldular. 

 

Of Belediyesi tarafından tahsis edilen Şehirlerarası Otobüs Terminalin arkasındaki bölgede Ali Yeşilyurt İmam Hatip Ortaokulu’nun öğretmenleri, öğrencileri ve velileri ile birlikte fidan diktiler.

 

Of Kaymakamı Eyüp Fırat, Of Belediye Başkan Yardımcısı Şevki Saral, İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, Okul Aile Birliği Başkanı Yaşar Eroğlu da ağaç dikme etkinliğine katılarak fidan diktiler.

 

Kaymakam Fırat etkinlikle ilgili olarak yaptığı değerlendirmede; “Çok güzel bir etkinlik. Gelecek nesillere sağlıklı ve temiz bir çevre bırakmak hepimizin görevidir. Emeği geçenleri tebrik ediyorum. Bundan sonraki bu tür etkinliklerin artarak devam ettirilmesini diliyorum. Hepinize başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu ise,” Ara tatil dönemi ilçemizde dolu dolu geçti. Ağaç dikme etkinliğimizde onun bir parçasıydı. Okul idaremizi, öğretmen ve velilerimizi bu duyarlı davranışlarından ötürü kutluyorum. Bu alan inşallah gelecek nesillere nefes, buradan geçenlere ise güzel bir görüntü oluşturacaktır.”sözleriyle düşüncelerini ifade etti.

 

Ağaç dikimi etkinliğine katılan öğretmen ve veli çocuklarına Kaymakam Eyüp tarafından çeşitli hediyeler takdim edildi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21