Ali Yeşilyurt İmam Hatip öğretmenleri iftarda buluştu

Of Ali Yeşilyurt İmam Hatip Ortaokulu Aile Birliği tarafından düzenlenen İftar Yemeğinde Okul İdarecileri, öğretmenleri ve Aile Birliği Üyeleri birlikte oruç açtı.

Ali Yeşilyurt İmam Hatip öğretmenleri iftarda buluştu

Of Ali Yeşilyurt İmam Hatip Ortaokulu Aile Birliği tarafından düzenlenen İftar Yemeğinde Okulun İdarecileri, öğretmenleri ve Aile Birliği Üyeleri birlikte iftar yaptı.

 

Okulun öğretmenler odasında düzenlenen iftar yemeğine Okul Müdürü Şevket Bulut, Müdür Yardımcıları Mutafa Çapoğlu ve Murat Sarıusta, Okul Aile Birliği Üyeleri İzzet Keleş ve Yüksel Yaşar, Okulda görev yapan öğretmenler ve okul çalışanları katıldı.

 

Birlik ve beraberliğin en güzel örneklerinden biri olan iftar buluşmalarının bugün güzel bir örneğin yaşadıklarını belirten Okul Aile Birliği Başkan Vekili İzzet Kele; “Sezon boyunca yoğun bir tempoda görev yapan idarecilerimize ve öğretmen arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Derslerde gösterdiğiniz başarılı performanslarınızın yanı sıra TEOG sınavlarında ilçe birincisini çıkartarak büyük bir başarıya imza attınız. Elbette öğrencilerimizin başarısı önemli ama onlara yön veren, destek veren siz değerli hocalarımıza çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Okul Müdürü Şevket Bulut da yaptığı konuşmada İftar yemeğinin düzenlenmesinde öncülük eden Aile Birliğine, yemeği hazırlayan ve servis eden öğretmenlere ve okul çalışanlarına teşekkür etti.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 5 yıl Önce

NİCE RAMAZANLARA, İFTAR YEMEĞİNİ VERENLERE VE KATILIMCILARA TEŞEKKÜR EDERİM.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21