Ali Yeşilyurt İHO’da Okul Aile Birliği yönetimi belirlendi

Ali Yeşilyurt İmam Hatip Ortaokulu’nda düzenlenen aile birliği toplantısında okulun yeni dönemde görev yapacak aile birliği yönetimi belirlendi.

Ali Yeşilyurt İHO’da Okul Aile Birliği yönetimi belirlendi

Of Ali Yeşilyurt İmam Hatip Ortaokulu’nda düzenlenen veli toplantısında okulun 2018-2019 sezonunda görev yapacak aile birliği yönetimi belirlendi.

 

Saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan toplantıda konuşan Okul Müdürü Şevket Bulutoğlu; “Velilerimizin zaman zaman okula gelip öğrencilerini takip etmelerini istiyoruz. Velilerimizden maddi ve manevi olarak destek bekliyoruz. Bizi her türlü faaliyetlerimizde desteklemeniz gerekiyor. Hiç boş zamanımız yok öğrencilerimiz için çalışıyoruz sizden de destek bekliyoruz. Şimdiye kadar okulumuzda görev yapan aile birliği üyelerine teşekkür ediyorum yeni görev alacaklara da başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi.

 

Okul Aile Birliği Üyesi Yüksel Yaşar başkanlığında oluşturulan Divan Kurulunda Murat Peker, Okul Müdür Yardımcısı Mustafa Çapoğlu ve Okul Müdürü Şevket Bulutoğlu yer aldı. Divan Kurulunun oluşturulmasının ardından Okul Aile Birliği Başkanı İzzet Keleş, geçen yıl yapılan çalışmalar ve faaliyetler hakkında bilgiler verdi.

 

İmam Hatip’in diğer okullardan farklı olduğunu ifade eden Keleş; “Bu okul diğer okullardan farklıdır. Yarını inşa edecek olan bir okul hüviyetindedir. Bilgili, kültürlü, samimi insanlar yetiştirirsek bu mümkün olacaktır. Buradaki 4 yıl öğrencilerimiz için çok önemlidir, herkes de bu inançla çalışırsa yarınki ülkenin geleceği yer de o kadar güvenli olur” dedi.

 

2018-2019 Eğitim Öğretim sezonunda Okul Aile Birliği’nde görev yapacak asil ve yedek üyeler ile denetleme kurulu asil ve yedek üyelerinin belirlenmesinin ardından dilek ve temenniler bölümü ile toplantı sona erdi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21