Ali İnan hoca son yolculuğuna uğurlandı

Of’un ve Ballıca’nın yetiştirdiği önemli din alimlerinden Ali İnan hoca efendi, Of’ta düzenlenen cenaze töreni ile son yolculuğuna uğurlandı.

Ali İnan hoca son yolculuğuna uğurlandı
banner71

Of’un ve Ballıca’nın yetiştirdiği önemli din alimlerinden Emekli İmam Hatip Ali İnan hoca efendi tedavi gördüğü Of Devlet Hastanesi’nde vefat etti.

 

Ballıca Mahallesi sakinlerinden merhum Hurşit oğlu Ali İnan Hocaefendi’nin cenazesi Of Çarşıbaşı Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından Ballıca Büyü Mahallesi’ndeki aile mezarlığında toprağa verildi.

 

Anadolu Gençlik Derneği Of Şubesi Başkanı ve İmam Hatip olan Hasan İnan, İmam Hatip Mehmet İnan, Hüseyin İnan ve Hakkı İnan kardeşlerin babası olan Ali İnan hocanın cenaze namazı Mikdat Yılmaz Hocaefendi kıldırdı.

 

Ahmet Keleş hocanın tezkiyesini yaptığı ve yoğun bir kalabalığın katıldığı cenaze namazına Of Kaymakam Vekili Hayrat Kaymakamı İbrahim Şenkon, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Belediye Meclis Üyeleri, Mahalle Muhtarları, Siyasi Parti Temsilcileri, Çevre İl ve İlçelerden gelen çok sayıda hoca, akraba ve yakınları katıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN
DURSUN SULUKAN - 2 yıl Önce

ALLAH RAHMET RAHMET ETSİN.GERİDE KALAN TÜM AİLE FERTLERİNE BAŞ SAĞLIĞI DİLERİM.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21