Akın, Manisa Orman İşletme Müdürlüğüne atandı

Cumapazarlı hemşerimiz Yalçın Akın, Manisa İl Orman İşletme Müdürlüğü’ne atandı.

Akın, Manisa Orman İşletme Müdürlüğüne atandı
banner71
Manisa Akhisar Orman İşletme Müdür yardımcılığı görevinde bulunan Oflu hemşerimiz Yalçın Akın, Manisa İl Orman İşletme Müdürlüğüne atandı.
 
Yeni adıyla Orman ve Su İşleri Bakanlığı, eski adıyla Çevre ve Orman Bakanlığı’nın çeşitli kademelerinde görev yapan Akın, mesleğindeki başarılı çalışmaları dolayısıyla en son görev yapmakta olduğu Akhisar Orman İşletme Müdür Yardımcılığı görevinden Manisa İl Orman İşletme Müdürlüğüne atandı.
 
YALÇIN AKIN KİMDİR ?
1972 doğumlu olan Akın, Cumapazarı Beldesi Saray Mahallesi nüfusuna kayıtlı. İlköğrenimini Cumapazarı İlköğretim Okulunda, Lise Öğrenimini Taşhan Lisesinde tamamladı. 1990 yılında girdiği İstanbul Üniversitesi Orman Mühendisliği Bölümünden 1994 yılında mezun olduktan sonra Ankara’da askerlik görevini ifa ederek Kamu Kurumunda çalışma hayatına başladı.
 
1995-1998 İzmir Orman İşletme Müdürlüğünde Mühendis,1999-2001  Simav Orman İşletme Müdürlüğünde Kınık Bölge Şefi, 2002-2003 İzmir Orman İşletme Müdürlüğünde Karaburun Bölge Şefi, 2004-2008 İzmir Orman İşletme Müdürlüğünde Kemalpaşa Bölge Şefi, 2009 yılında Akhisar Orman İşletme Müdürlüğüne İşletme Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. 2011 Aralık ayı itibari ile Manisa Orman İşletme İl Müdürlüğüne atanmış olup, göreve başlamıştır. 2004 Yılında Ege Bölgesinde kurulan ve Ege Karadeniz Dernekleri Federasyonuna (EKAF) bağlı Ege Karadenizli Akademik Eğitimliler Derneğinin (EKAD) kurucularından olup, Genel Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Akın, evli ve iki çocuk babasıdır.
 
Haber: Yaşar Çakır

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
mustafa HAMZAALİOĞLU
mustafa HAMZAALİOĞLU - 9 yıl Önce

Değerli hemşehrimin makamından güç alan değil makamına güç vereçek bir şekilde çalışarak daha da üst seviyelere yükselmesini temenni ederim ..Daha önce o makam da yine değerli bir abimiz otururdu ..Rahmetli Ali Rıza çakır ..Araklı lı bir dostumuzdu ..Ona da bu vesile ile rahmet dileyim ..

ismail sarıalioğlu
ismail sarıalioğlu - 9 yıl Önce

sevgili yalçın kardeşime yeni atandığı görevinde üstün başarılar dilerim....

Ayhan Saral
Ayhan Saral - 9 yıl Önce

Sevgili hemşerim, Egenin inçisi şehzade sehri Manisa'da başarılı olmanı diliyorum.

Asım Ağirman
Asım Ağirman - 9 yıl Önce

Sayın Müdürüm, Başarılarının devamını diliyorum. Saygı ve Sevgilerimle.

mutlu eralp
mutlu eralp - 9 yıl Önce

Sayın Müdürüm başarılarının devamını diliyorum.saglık ve başarı dolu günler diliyorum.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21