AKFİZ Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon hizmete açıldı

Genç İşletmeci Osman Ak tarafından Of’ta açılan “AKFİZ Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi” düzenlenen törenle hizmete girdi.

AKFİZ Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon hizmete açıldı

Genç İşletmeci Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Fizyoterapist Osman Ak tarafından İrfanlı Mahallesi Fatih Caddesi üzerinde açılan AKFİZ Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi düzenlenen açılış töreni ile hizmete girdi.

Açılış törenine Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Başkan Yardımcısı Mehmet Öztürk, AK Parti Of İlçe Başkanı Ahmet Çapoğlu, Emniyet Müdürü Rafet Kantar, Müftü Hüseyin İspiroğlu, Memursen Of İlçe Başkanı Yüksel Yaşar, Of Medya Derneği Başkanı İzzet Keleş, Çay Fabrikası Müdürleri, Bazı Esnaflar ve vatandaşlar atıldı.

Açılış kurdelesini Başkan Sarıalioğlu, Başkan Yardımcısı Öztürk, İlçe Başkanı Çapoğlu, Müdür Kantar ve Müftü İspiroğlu birlikte keserken Müftü İspiroğlu yaptığı dua ile işletme sahibine hayırlı ve bol kazançlar diledi.

Başkan Sarıalioğlu da yaptığı konuşmada; “İşletmeyi açan kardeşlerimiz, bu işletmeden inşallah hayırlı ve bol kazanç elde eder. Bu iş yerinin başta Of'umuza, çalışacak arkadaşlarımıza ve iş yeri sahibine hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kulandı.

Açılışın ardından davetliler merkezi gezerek işletme sahibi Osman Ak’tan bilgiler alırken davetlilere tatlı ve içecek ikramı yapıldı.

İşletme Sahibi Osman Ak ve babası Bölümlü Çay Fabrikası Müdürü Burhanettin Ak yaptıkları açıklamada bu mutlu ve özel günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm katılımcılara teşekkür ettiler.

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2020, 02:38

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdulhamit Cakiroglu
Abdulhamit Cakiroglu - 2 yıl Önce

Fizik tedavi merkezi acilmasi kanuna aykiri, basinda hekim yok, bu tip merdivenalti yerler yasam merkezi adi altinda aciliyor. Sehrin ilerigelenlerinin bu ise alet olmasina anlam veremiyorum.

Zeki Veli ABDİKOĞLU
Zeki Veli ABDİKOĞLU - 2 yıl Önce

Tıp merkezi açılışında bir tane doktor yok!!

Saliha Saral
Saliha Saral - 3 ay Önce

Yapılan 2 yoruma çok üzüldüm. Orası Fizik tedavi merkezi değil Fizik tedavi kliniği. Kaldıki 2 tane gencecik gayet işini düzgün yapan 2 Fizyoterapist çalışıyor. Gittim ve memnun kaldım. Karalamak yerine araştırmanızı öneriyorum.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21