Akbank’ın yeni müdürü Abdullah Emir

Akbank Of Şube Müdürlüğü’ne atanan Abdullah Emir’i ziyaret eden Of Havadis Yönetimi, Müdür Emir’e hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Akbank’ın yeni müdürü Abdullah Emir

Yaklaşık bir yıl önce Cengiz Gençoğlu’nun yerine Akbank Of Şube Müdürlüğüne Erkan Emir atanmıştı. Emir, bir yılı doldurmadan Trabzon’a atanınca yerine aynı soyadı taşıyan Abdullah Emir atandı.

 

Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar, Yayın Kurulu Üyemiz İzzet Keleş ve Sorumlu Müdürümüz Şefik Üstaündağ, Müdür Emir’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

 

15 yılı aşkın süredir Karadeniz bölgesinde farklı birimlerde çalıştığını ve bölgeye yabancı olmadığını belirten Emir; “Her görev yeri ve her görev kutsaldır parolasıyla bundan önce olduğu gibi bundan sonrada çalışmaya devam edeceğiz. Ülkemizin belki de dünyanın iki harfli tek yerleşim birimi olan OF’ta bilgi ve birikimimizi tüm müşterilere aktarmaya çalışacağız. Bu doğrultuda çalışmalarımıza başladık. Esnafımıza, Bireysel Müşterilerimize, Sivil Toplum Kuruluşlarımıza ve Kamu Kurumlarımıza ziyaretlerimize başladık. Bize yapılan yoğun ziyaretler var. Yeni görevimizin Of’umuza ve bizlere hayırlı olmasını temenni ediyorum. Yeni yılımızın hepimize sağlık, huzur ve başarı getirmesini diliyorum. Bölge insanı olarak herkesten destek bekliyorum” ifadelerini kullandı.

 

Abdullah Emir Kimdir? 

1974 yılında Trabzon Akoluk Beldesi’nde doğan Emir, KTÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden mezun oldu. 1999 yılında Akbank’ta çalışmaya başlayan Emir, Artvin, Pazar ve Rize Şubelerinde görev yaptı. Ardeşen Şubesi’ne Müdür Trabzon Bölge Müdürlüğü’nde Kobi Bankacılığı Müdürü olarak görev yaptı. Abdullah Emir, 2013 yılı Aralık Ayı’nda Akbank Of Şube Müdürlüğü’ne atandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ.
DURSUN SULUKAN EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ. - 8 yıl Önce

SAYIN MÜDÜRÜM GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLERİM.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21