Akbank Of Şubesi’nin yeni Müdürü Hakan Mutaç

Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar ve Yayın Kurulu Üyemiz İzzet Keleş Akbank Of Şubesi Müdürlüğü’ne atanan Hakan Mutaç’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Akbank Of Şubesi’nin yeni Müdürü Hakan Mutaç

Akbank Of Şubesi Müdürü Mustafa Güven’in Ardeşen’e tayin olması nedeniyle boşalan Of Şubesi Müdürlüğü’ne Hakan Mutaç atandı.

Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar ve Yayın Kurulu Üyemiz İzzet Keleş Müdür Mutaç’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

18 yıldır Akbank’ta çeşitli birimlerde görev yaptığını belirten Müdür Mutaç; “Oflu biri olarak ilk müdürlük ünvanımı ve çalışma şansımı Of Şubesinde yapacağım için son derece mutluyum. Bölge insanımıza, Oflu hemşerilerimize hizmet etmenin gayretinde olacağım. Pandemi nedeniyle dünya genelinde ekonomik olarak zorlu bir süreçten geçiyoruz. Müşterilerimizle el birliği ile bu sürecin üstesinden gelmeye çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Hakan Mutaç kimdir?

Of’un Eskipazar Mahallesinden olan Hakan Mutaç, 1980 yılında Sürmene’de doğdu. Dumlupınar Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden 2001 yılında mezun oldu. Askerlik görevinin ardından 2003 yılı Eylül ayından Akbank İstanbul Avcılar Şubesinde çalışma hayatına başladı. 2008 ile 2013 yılları arasında Doğu Karadeniz Bölgesinde İç Kontrol Uzmanı olarak çalıştı. 2013 ile 2021 arasında Trabzon’da çeşitli şubelerde müşteri portföy yönetici olarak görev yaptı. 2021 yılında Akbank Of Şubesi’ne müdür olarak atanan Mutaç, Müdür olarak ilk görevini de memleketi Of’ta yapacak. Hakan Mutaç, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21