Ak Parti’nin Of Belediye Başkan Adayı Salim Salih Sarıalioğlu oldu

30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Ak Parti’nin Of Belediye Başkan Adayının Salim Salih Sarıalioğlu olduğu açıklandı.

Ak Parti’nin Of Belediye Başkan Adayı Salim Salih Sarıalioğlu oldu

30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlere sayılı günler kala Ak Parti’nin Of adayı da belli oldu. Saadet Partisi, MHP ve CHP adaylarını açıklayarak seçim çalışmalarına başlamıştı.

 

1 Ekim 2013 ile 1 Kasım 2013 tarihleri arasında tamamlanan başvuru sürecinde 9 aday adayının başvuru yaptığı Of Ak Parti’de yaklaşık 85 gün devam eden aday belirleme süreci nihayet tamamlandı.

 

Kamuoyu araştırmaları, temayül yoklamaları, İlçe Teşkilatı ve İl Teşkilatının görüşleri doğrultusunda Genel Merkez Yerel Yönetimler Teşkilatı tarafından Büyükşehir ve İl Belediye Başkan Adayları ile 17 ilçenin başkan adayları belirlenmişti.

 

24 Ocak Cuma Günü akşam 23 sularında 30 ilin ilçe başkan adayları da kamuoyuna açıklandı. Ak Parti web sitesinde yayınlanan adayların isimleri il başkanlıklarına fakslandı.

 

Trabzon İl Başkanı Adnan Günnar da twitter hesabından ilçe adaylarını paylaşarak açıklanan isimleri doğruladı.

 

İşte Ak Parti’nin Trabzon İlçe adayları;

 

Of                   : Salim Salih Sarıalioğlu

Hayrat             : Mehmet Nuhoğlu

Çaykara          : Hanefi Tok

Dernekpazarı  : Mehmet Aşık

Akçaabat        : Şefik Türkmen

Araklı              : Recep Çebi

Arsin               : Erdem Şen

Beşikdüzü       : Orhan Bıçakçıoğlu

Çarşıbaşı         : Coşkun Yılmaz

Düzköy           : Salih Bakal

Köprübaşı       : Ahmet Tekke

Maçka             : Koray Koçhan

Sürmene          : Rahmi Üstün

Şalpazarı         : Fehmi Cengiz

Tonya              : Osman Beşel

Vakfıkebir      : Muhammet Balta

Yomra             : İbrahim Sağıroğlu

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
kazim kar
kazim kar - 6 yıl Önce

Eline saglik oktay baskan .solaklı
solaklı - 6 yıl Önce

fılmın adı solaklı vadisi...bu muratın vadisii...oktay bey vekılımız ofun ıcındekı secımlerle bu secımı karıştırmış galıba...solaklı cok kucumsendı ....bu vadii zor vadiiii.....ırfan beye hayırlı olsun dıyelım....

MUHİTTİN
MUHİTTİN - 6 yıl Önce

AK PARTININ ARKASINA SIGINARAK SECIM KAZANACAGINI ZANNEDENLER SANSIGA GOMULECEKTIR.BURADA SAHIS ONEMLIDIR.AKPARTININ OYU BU SECIMLERDE DUSECEK VE BAZILARININ SIYASI HAYATIDA BITECEKTIR...MURAT BASKAN YOKSA AK PARTIDE YOK

Çizecek
Çizecek - 6 yıl Önce

SOLAKLI BOGAZİ BAKUN NASİ TOKAT VURACAK AKP YE...ADALETUNUZ VAR AMA KALKİNMANUZ YOK.OF GENE 5 SENE GERI GITTI..BEKİ O ZAMAN VEKİLDA ÇİZULUR.

ali
ali - 6 yıl Önce

yazıklar olsun,istediğiniz olmadı diye insanlara bu kadar iftira atmak ne kadar doğru.salim bey gerçekten beyefendi ve iyiniyetli bir insandır. üstelik tepeden bakan değil.fakir fukaranın dostudur.onun sayesinde çocuğumu üniversitede okutabildim allah razıolsu

Ilçe teşkilatına
Ilçe teşkilatına - 6 yıl Önce

Sayın ilçe teşkilat başkanı bu olumsuz yazılan yazıların karşısında acizane fikrim yeniden bi arastirma yoklaması yapilmasidir.insanlara bi tanışın sizde el atmasanız başbakan hepunuzi siler.of kaybederse baskalari Bayram eder.

YONETIM
YONETIM - 6 yıl Önce

SIZ OFTA MURAT BAŞKANI KOLUNUZA TAKIPN GEZMEDIKCE KAZANAMIYACAKSINIZ....

yorum
yorum - 6 yıl Önce

NE HESLER NE ÇERNOBILLER ETSE ETSE BİZİ MURAT BAŞKANIN HASRETI KANSER EDER..EĞER SAADET PARTISI KAZANIRSA.OKTAY SARAL KENDINI ŞİKE BSAHAYA YANSIMADI DIYEMI SAVUNACAK


SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner19

banner22

banner21

banner30