AK Parti’nin Başkan Adayı Çapoğlu

17 Ekim Cumartesi günü yapılacak olan AK Parti Of İlçe Başkanlığı’nın 7.Olağan Kongresi’nde İlçe Başkan Adayı Ahmet Çapoğlu oldu.

AK Parti’nin Başkan Adayı Çapoğlu

AK Parti Of İlçe Başkanlığı’nın 7.Olağan Kongresi’nde Başkan Adayı Ahmet Çapoğlu oldu.

17 Ekim Cumartesi günü yapılacak olan 7.Olağan Kongre öncesinde 12 aday ilçe başkanı olabilmek için aday olmuştu.

Of İlçe Başkanlığı’nda yapılan temayül yoklamasının ardından Erkan Öztürk, Ulvi Ulu, Halil Alireisoğlu ve Ahmet Çapoğlu AK Parti Genel Merkezine davet edilmişti.

AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu ve başkan adayları ile birlikte bugün Ankara’ya AK Parti Genel Merkezine giderek Teşkilat Başkanlığı tarafından özel görüşmeye alındı.

Görüşmenin ardından yapılan açıklamada Of Belediye Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Ahmet Çapoğlu, AK Parti’nin of İlçe Başkan Adayı olarak açıklandı.

Ahmet Çapoğlu Kimdir?

1962 yılına Of’ta doğan Çapoğlu, 1981 yılında beyaz eşya sektöründe ticari faaliyetine başladı. 2002 yılında Ak Parti Of İlçe Kurucu Üyesi olarak görev aldı. 2004-2009 ve 2009-2014 yılları arasında 2 dönem il genel meclis üyeliğine seçilerek Trabzon İl Genel Meclisi Üyesi ve İl Encümen Üyesi olarak görev yaptı. 2008 yılında madencilik sektöründe faaliyet başlayan Çapoğlu, Of TSO Kurucu Üyeliği ve Ofspor Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulundu. Çapoğlu, Of Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkan Yardımcılığı ve Of Sanayi Sitesi Camii Derneği Başkanlığı görevini yürüttü. 2019 yılında yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Belediye Meclis Üyeliğine seçildi. 9 Nisan 2019 tarihinde Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu tarafından Belediye Başkan Yardımcısı olarak görevlendirilen Çapoğlu, evli ve 4 çocuk babasıdır.

İHA

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2020, 04:04

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
YORUMLAR
ASLAN CAPOGLU
ASLAN CAPOGLU - 2 yıl Önce

Ahmet capogluna basarilar dilerim

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21